Natalia Nykiel w kreacji Christiana Paula. Udany projekt?

Oceńcie!
Natalia Nykiel w kreacji Christiana Paula. Udany projekt?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/natnykiel/)
06.07.2020

Nie trzeba interesować się światem mody, by kojarzyć nazwisko Christiana Paula. „Amerykański” projektant zdobył sławę dzięki „Wiadomościom”, w których oceniał styl Agaty Kornhauser-Dudy. I nie byłoby w tym absolutnie nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że internauci… nie mogli znaleźć na temat designera ani słowa w Internecie. Nie miał profilu w mediach społecznościowych, jego strona internetowa nie istniała, a w mediach próżno było szukać jakiejkolwiek wzmianki o jego dokonaniach. Sam zainteresowany założył co prawda tuż po tej aferze konto w social mediach i zamieścił kilka filmików, na których uspokaja, że „istnieje i projektuje naprawdę”, jednak wciąż nie wszyscy wierzą w to, że Christian Paul faktycznie działa w branży mody.

Nieoczekiwanie z pomocą „amerykańskiemu” projektantowi przyszła Natalia Nykiel, która na premierę swojego nowego singla „Atlantyk” wybrała kreację z logo Christiana Paula. Nie wiadomo co prawda, czy designer faktycznie ją zaprojektował, piosenkarka napisała bowiem jedynie pod zdjęciem:

Wiecie, że lubię nosić nowe trendy. Zwłaszcza te od projektantów, którzy nie istnieją. Na premierę singla „Atlantyk” postawiłyśmy ze @stark_aaa na najnowszą kolekcję Christiana Paul`a!

Doceniacie jej poczucie humoru?

Polecamy także: Jak mieszka Kinga Rusin? Zobaczcie luksusowe wnętrza jej apartamentu

Polecane wideo

Jak mieszka Kinga Rusin? Zobaczcie luksusowe wnętrza jej apartamentu
Jak mieszka Kinga Rusin? Zobaczcie luksusowe wnętrza jej apartamentu - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.07.2020 17:43
Mi sie bardzo podoba! A szczegolnie to mi sie podoba, ze logo tak subtelnie wpasowano w calosc, niby nic ale kazdy bedzie wiedzial, ze tanie to nie bylo. Co tu wiele mowic, szyk i klasa!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2020 15:10
Ochyda .. wyglada jak stara marynarka po dużym wujaszku z grubym brzucholem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie