Internauci wyśmiewają buty Sary Boruc za 4,5 tys. zł. „Koszmar”

Przypomnijmy inne modele stylowego obuwia Sary. „Sandały Janusza” faktycznie są najbrzydsze?
Internauci wyśmiewają buty Sary Boruc za 4,5 tys. zł. „Koszmar”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mannei_is_her_name/) & AKPA
04.06.2020

Sara Boruc to największa fanka mody spośród polskich WAGs. Żona Artura Boruca prowadziła bloga o tej tematyce, a teraz, wspólnie z siostrami, ma własną markę biżuterii. Tym, co Sara kocha najbardziej, są jednak buty. Gwiazda ma całą kolekcję stylowych pantofelków od największych domów mody. Właśnie – stylowych, ale czy ładnych?

Obserwatorzy WAG mają co do tego podzielone zdania. Wybory Boruc niejednokrotnie budziły mieszane uczucia. Podobnie jest z jej najnowszym zakupem – sandałami marki The Row, za które trzeba zapłacić aż 4,5 tysiąca złotych.

sandały the rowFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mannei_is_her_name/)

Choć o gustach się nie dyskutuje i każdy powinien mieć prawo ubierać się w to, co mu się podoba, followersi Sary postanowili wyrazić swoją opinię na temat letniego obuwia gwiazdy:

„Sandały pielgrzyma albo Janusza.”
„Może modne, ale szpetne.”
„Na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy jak znalazł.”
„Okropne brzydale, ale znane i stąd są cool. Nie nie, ale ładna bransoletka.”

- to tylko niektóre z komentarzy, które znalazły się pod postem Boruc.

Poniżej przypominamy inne modele butów żony Artura Boruca, które w przeszłości również były krytykowane przez internautów. Co o nich sądzicie?

Polecane wideo

Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu
Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.06.2020 23:59
Trudno zrozumieć, za co ta Pani zapłaciła; to taka sama elegancja jak wsiowe kozaki.. Te buty w dziale męskim kosztowałyby ok. 200-300 zł. Żaden facet nie zapłaciłby więcej. Bo za co?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2020 12:45
Niech sobie ubiera co chce. Tylko nie rozumiem tej chorej potrzeby wstawiania wszystkiego na insta. Wygląda to jakby dopiero co zachłysnęła się bogactwem męża i chwaliła się jaka to nie jest lepsza od tych swoich obserwatorek. Tylko z tego co widzę żywot WAGs nie jest długi. Czas działa na jej niekorzyść. Bogacze zazwyczaj szukają reprezentatywnej żony (młodziutkiej). Więc kto wie czy za 20 lat nie będzie sprzedawać tych butów żeby opłacić czynsz. Co to sprzedawania życia na portalach internetowych obawiam że że przyjdą takie czasy że nawet dwójeczką się będą chwalić te wszystkie "infuenserki".
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.06.2020 09:34
niech każdy nosi, co mu się podoba. Może tylko słabe jest to, że ludzie wydają tyle pieniędzy na buty, a gdzieś na świecie inni tracą pracę, stają się bezdomni, umierają z głodu. Ale nie hejtujmy, po prostu niech każdy wspomaga różne fundacje na tyle, na ile może
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.06.2020 06:58
Piękne nie są ale bez przesady. To puste i żałosne wytykać komuś takie rzeczy. Kosztowało tyle to kosztowało, nie ukradła.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie