Która wygląda najlepiej w ultradrogiej sukience Balmain?

Obszyta srebrnymi łańcuszkami skórzana kreacja to obiekt pożądania gwiazd!
Która wygląda najlepiej w ultradrogiej sukience Balmain?
19.10.2009

Dwie gwiazdy w tej samej sukience to wpadka. Trzy - to totalna katastrofa! Na szczęście, współczesne celebrytki młodego pokolenia mają do siebie dystans i tego rodzaju psikusy losu traktują z poczuciem humoru godnym czerwonego dywanu. Swoją drogą, trudno o powagę, gdy w grę wchodzą stroje warte tyle, co mały samochód...

Balmain to pierwszy wielki dom mody, który już na minione lato zaczął lansować trend na powiększone ramiona. Niemalże natychmiast uległy mu zawsze trzymające rękę na pulsie Victoria Beckham oraz Beyonce, nabywając szlagierowe żakiety w stylu króla popu. Gdy opadły emocje wywołane szokiem, krytycy mody przyjrzeli się temu, co pod słynnymi marynarkami i... okrzykęli to prawdziwą modową rewelacją! Kuse minisukienki eksponujące nogi to to, czego potrzeba przebojowym kobietom "w wielkich miastach" na wielkich imprezach.

Motywem przewodnim jest czarna, lśniąca skóra i ćwieki bądź srebrne łańcuchy, które Christophe Decernin darzy wręcz boskim kultem. Niech jego oszałamiające projekty dla Balmain będą źródłem waszych inspiracji od teraz aż do końca karnawału 2010!

Kylie Minouge urok rocka w stylu glamour odkryła już w maju, Pink i Shakira skusiły się na ostrzejszy wizerunek dopiero przy okazji rozdania nagród VMA. Mają szczęście - tak doskonale skrojoną, wręcz biżuteryjną kreację, trudno zepsuć nawet najgorszym dodatkiem!

Pierre, gdyby żył, byłby zachwycony! A wy?

Agata Stefanowicz

Zobacz także:

Nowy kawałek Michaela Jacksona – oceń i posłuchaj! 

W poniedziałek rano miała miejsce jego premiera!

Złote blezery – hit wśród gwiazd! 

Elle Macpherson i Mischa Barton doskonale wiedzą, co w modzie piszczy i już od jakiegoś czasu na imprezy najchętniej zakładają złoty, cekinowy blezer.

Polecane wideo

Komentarze (217)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2010 20:05
"mały samochód", aha ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2010 09:35
o boszzz... PINK... xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2010 17:10
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2010 17:07
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2010 09:10
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie