Basia Kurdej–Szatan odpowiada na komentarze internautów. Czy udało jej się wybrnąć?

Jesteśmy pod wrażeniem!
Basia Kurdej–Szatan odpowiada na komentarze internautów. Czy udało jej się wybrnąć?
Fot. mat. prasowe
11.12.2019

Internauci hejtują, Basia Kurdej-Szatan odpowiada

Basia Kurdej–Szatan, popularna aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjną zdobyła trzy Telekamery dla najlepszej aktorki, jest też laureatką Złotej Telekamery. Jak każda osoba publiczna, każdego dnia jest zmuszona mierzyć się z wieloma komentarzami na swój temat, również tymi negatywnymi.

W krótkim wideo gwiazda pokazuje, jak z dystansem podchodzić do negatywnych ocen w internecie oraz jak zachować pewność siebie. W filmie przytacza najczęściej pojawiające się opinie internautów na swój temat i szczerze na nie odpowiada. Sprawdźcie kampanijne wideo:

 

 

Kampania, która może nas wiele nauczyć

Film jest częścią kampanii Head & Shoulders, której ambasadorką Basia została jesienią tego roku. Podobnie, jak aktorka, marka od lat również mierzy się z wieloma nieusprawiedliwionymi opiniami na swój temat. Wiele kobiet myśli, że szampony Head & Shoulders są przeznaczone tylko dla mężczyzn lub że mają wyłącznie działanie przeciwłupieżowe. Niemało osób sądzi wręcz, że używając tych produktów, musi wybierać między zdrową skórą głowy a pięknymi włosami.

Head & Shoulders poza bazowymi produktami posiada także linię dedykowaną kobietom – Head & Shoulders Supreme, w której skład wchodzą 3 warianty szamponów i odżywek przeciwłupieżowych z dodatkowymi właściwościami pielęgnacyjnymi.

W zależności od rodzaju, produkty koncentrują się na nawilżaniu (Szampon i odżywka Head & Shoulders Suprême Moisture), regeneracji (Szampon i odżywka Head & Shoulders Suprême Repair) i ochronie koloru (Szampon i odżywka Head & Shoulders Suprême Color Protect). 

 

 

Szampony zawierają w swoim składzie olejek arganowy, natomiast nie znajdziemy w nich parabenów, fosforanów ani sztucznych barwników. Z kolei odżywki Head & Shoulders Suprême wzmacniają efekty działania szamponu, utrzymując nawilżenie włosów do 24 godzin.

Head & Shoulders Suprême łączy pielęgnację skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce, dzięki czemu kobiety mają zapewnioną bezkonkurencyjną ochronę przeciwłupieżową, zadbaną skórę głowy, a także piękne i odżywione włosy. A świadomość doskonałego wyglądu włosów dodaje im pewności siebie w różnych życiowych sytuacjach, także tych, do których odnosi się Basia Kurdej-Szatan w filmiku oraz emitowanych spotach telewizyjnych.

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Przez koronawirusa kobiety masowo golą się na zero. Dlaczego decydują się na ten drastyczny ruch?
Przez koronawirusa kobiety masowo golą się na zero. Dlaczego decydują się na ten drastyczny ruch? - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie