Kolekcja okularów Paris Hilton – hit czy kit?

Dziedziczka na torebkach i perfumach poprzestać nie zamierzała. Właśnie wypuściła linię okularów przeciwsłonecznych w iście gwiazdorskim stylu.
Kolekcja okularów Paris Hilton – hit czy kit?
07.10.2009
>

Gwiazdy (szczególnie te międzynarodowe) dysponują potężnym narzędziem reklamowym - swoim nazwiskiem. Doskonale zdają sobie sprawę z jego siły i coraz częściej firmują nim linie odzieżowe, perfumy czy obuwie. Kilka miesięcy temu pokazałyśmy wam kolekcję letnich butów projektu Fergie. Superwysokie szpilki, kolorowe sandałki i botki sygnowane przez gwiazdę wzbudziły wasz zachwyt. Czy projekty Paris Hilton także przypadną wam do gustu?

Dziedziczka hotelowej fortuny pokusiła się o rozbudowę swojego gwiazdorskiego imperium. Wraz ze sztabem projektantów stworzyła już linię torebek, a teraz do sklepów trafiają okulary przeciwsłoneczne, które promuje własnym nazwiskiem.

Jak na gwiazdę nieustannie uciekającą przed błyskami fleszy przystało, okulary są wyjątkowo duże, zasłaniające sporą część twarzy. Nie da się ukryć, że dziedzice najładniej w różowych, plastikowych oprawkach… Jej „dzieła” trudno określić mianem niewymuszonej elegancji. Są dość kiczowate i nieco tandetne, czyli 100% Paris! Poniżej kilka zdjęć z promocji podczas targów International Vision Expo 2009.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Lydia Hearst – modelka, dziedziczka, milionerka

Gdyby nie subtelna, intrygująca uroda i pracowitość, prawdopodobnie Lydia byłaby kojarzona tylko ze słynnego nazwiska. Jej pradziadek - William Randolph Hearst, to jeden z najbardziej znanych w historii magnatów prasowych.

Różowa Paris Hilton – czy ten strój jest „hot”? 

Tak słodko, że można zwymiotować…

Polecane wideo

Komentarze (204)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2010 19:04
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2009 20:54
Ona jest niesamowita i okulary tak samo! kocham Paris Hilton, Ona jest moją idolką!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2009 17:43
te 2 i te ostatnie- różowe są boskie . ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2009 22:58
no ostatnie są rzeczywiscie piekne :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2009 21:22
Hit, fajne szczególnie ta pierwsza para;) pozdrawiam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie