SONDA: Muszka kontra Nataszka

Obie tańczą doskonale! Która jest twoją faworytką? Zagłosuj w naszej sondzie i poznaj zdanie innych!
SONDA: Muszka kontra Nataszka
30.09.2009

Stawka, o którą walczą, jest wysoka i nie chodzi wyłącznie o terenowego mercedesa GLK. "Taniec z Gwiazdami" to showbiznesowe być albo nie być zarówno dla 29-letniej Anny Muchy, jak i dla o 3 lata starszej Nataszy Urbańskiej, która już kilka razy poznała gorzki smak drugiego miejsca…

Anna na dużym ekranie zadebiutowała jako 9-latka w filmie Wajdy - "Korczak". Później wielbiciele polskiej kinematografii mogli ją podziwiać w "Liście Schindlera" oraz "Pannie Nikt". Szerszej publiczności jest znana z roli Magdy w telenoweli "M jak Miłość". Do tej pory z tańcem miała niewiele wspólnego, a nawet (jak sama przyznała) zazwyczaj podpierała ścianę. Dopiero Rafał Maserak odkrył drzemiące w niej pokłady kobiecości i talent, którym zaskoczyła nawet surowych jurorów programu – Iwonę Pavlović oraz Piotra Galińskiego. Mucha, lżejsza po kuracji odchudzającej, chętnie eksponuje ciało, nie boi się wyzywających figur i skąpych, tanecznych kostiumów.

Natasza już od lat związana jest zawodowo z tańcem. To jedna z najjaśniejszych gwiazd warszawskiego Teatru Buffo, którego wielbiciele wiele razy mogli podziwiać jej sceniczne popisy i wygibasy. Artystka pomimo licznych sukcesów dobrze zna także smak porażki. W eliminacjach do konkursu Eurowizji w 2007 roku zajęła drugie miejsce, później przegrała z Agnieszką Włodarczyk w "Jak oni śpiewają". Czy i tym razem nie uda się jej zdobyć głównego trofeum?

Ta edycja hitowego show TVN-u pokaże, która strategia opłaca się bardziej – zmysłowe kręcenie pupą czy niewinne trzepotanie rzęsami? Zachęcamy do oddania głosu w SONDZIE.

Lilka Tylman

Zobacz także:

Trzy gwiazdy w fioletowej sukience!

Która nosi ją najlepiej?

SONDA: Który z polskich siatkarzy jest najprzystojniejszy?

Wybierz największe ciacho spośród „Złotopolskich”!

 

Polecane wideo

Komentarze (193)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2010 15:29
Natasza jest swieeeeeeeeeeeeeeetna :d kocham ja ! ;-**
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2010 15:26
no taak, nikt jej nie lubi, bo jej zwyczajnie zazrdoszczą, Ty z resztą też ! a ja tam ja bardzo lubię i podziwiam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2009 19:17
Moim zdaniem powinna Natasza wygrać !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2009 08:02
Okiem tancerza, stwierdzam że pod względem tanecznym powinna wygrać Natasza Urbańska (o ile oceniany jest taniec w tym programie), jeśli zaś chodzi o popularność pewnie wygra Anna Mucha, co uważam za wstyd dla świata tanecznego gdyż byłoby to z pewnościa niesprawiedliwe, ale co tu dużo mówić, A. Mucha jest pracownikiem TVN-u.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2009 19:48
Hi! hrRuwN
odpowiedz

Polecane dla Ciebie