Chcesz ubierać się jak Kate i Meghan? Rusza kurs stylu, który Ci to umożliwi

Każdy może wziąć w nim udział.
Chcesz ubierać się jak Kate i Meghan? Rusza kurs stylu, który Ci to umożliwi
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sussexroyal/)
05.08.2019

Kate Middleton i Meghan Markle odkąd zostały księżnymi są bez wątpienia podziwiane za swój królewski styl. Obie prezentują się nienagannie niezależnie od okazji, a ich stroje niejednokrotnie naśladowane są przez inne kobiety. Jeżeli jesteś fanką stylu Kate i Meghan, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Powstał kurs, na którym będziesz mogła nauczyć iście królewskiego stylu. Brzmi dobrze?

Zobacz też: 2 dziwne rzeczy, które królowa Elżbieta II ma zawsze przy sobie. Bez nich nie podróżuje

Kurs stylu na Uniwersytecie w Glasgow

Królewski kurs mody organizowany na Uniwersytecie w Glasgow przyjrzy się temu, jak brytyjscy królowie i księżne wpłynęły na modę w ciągu ostatnich 500 lat. Nie zabraknie również lekcji stylu współczesnych księżnych, w tym Kate i Meghan. Czas trwania kursu to pięć tygodni.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kurs skupia się przede wszystkim na etykiecie stylu królewskiego. Kursanci dowiedzą się jak królowie wykorzystują modę do kontroli, rozrywki czy robienia pierwszego wrażenia. Oprócz tego będą mogli zapoznać się ze szkicami Sukien Ceremonialnych oraz innych, najsłynniejszych strojów królewskich. 

Każdy tydzień poświęcony będzie innej dynastii, od Tudorów do Wiktorian, kończąc na obecnie rządzących Windsorach, gdzie omawiany będzie styl księżnej Diany, Kate oraz Meghan. Kursanci dowiedzą się jak równoważą one zasady stylu królewskiego z dyplomacją oraz współczesnymi oczekiwaniami w erze środków masowego przekazu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Najlepszą wiadomością jest to, że kurs jest całkowicie bezpłatny i wcale nie musisz jechać do Glasgow, aby wziąć a nim udział. Kurs dostępny jest online i każdy może wziąć w nim udział. Skusicie się?

Tutaj możecie dokonać rejestracji.

Zobacz też: „Niskobudżetowa księżna”. Wydaje grosze i wygląda dokładnie jak Kate

Polecane wideo

„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne
„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie