Bezlitosne zbliżenia przed i po. Tak celebrytki majstrują przy twarzach

Te zdjęcia wyleczą Cię z kompleksów!
Bezlitosne zbliżenia przed i po. Tak celebrytki majstrują przy twarzach
źródło: Instagram (instagram.com/celebbeforeafter)
19.04.2019

Im dłużej podziwiamy zdjęcia idealnych gwiazd, w tym większe wpadamy kompleksy. Jak to możliwe, że wiele z nich wygląda lepiej bez makijażu, niż my po wizycie w salonie piękności? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka trudna.

Zobacz również: „Niskobudżetowa księżna”. Wydaje grosze i wygląda dokładnie jak Kate

Artystki i influencerki zarabiają na swoim wizerunku, więc ten powinien być nienaganny. Kiedy matka natura poskąpi urody - istnieją mniej lub bardziej inwazyjne sposoby, by ją poprawić. Medycyna estetyczna oraz chirurga plastyczna to codzienność znanych i lubianych.

Przed autorami profilu na Instagramie „Celeb Before After” nic się nie ukryje. Bezlitośnie porównują zdjęcia przed i po, by pokazać dokładnie wizualne poprawki. Kto zoperował sobie twarz? Sprawdź koniecznie w naszej galerii.

Zobacz również: Nie zawsze była wulgarną patoinfluencerką. Mamy stare zdjęcia Marty Linkiewicz

Polecane wideo

Szokujące wyniki śledztwa: Tak wyglądały dziewczyny z Instagrama przed operacjami plastycznymi!
Szokujące wyniki śledztwa: Tak wyglądały dziewczyny z Instagrama przed operacjami plastycznymi! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.11.2019 13:12
NO FACET KTÓRY ZAPRAGNIE ZA ZANE MIEC PIĘKNOSC TO LEPIEJ ZEBY POPROSIŁ O SPIS CO Z NIEJ ZOSTAŁO JESZCZE PRAWDZIWE A CO OBCE NAPOMPOWANE WYTATYOWANE WYCIĘTE WSTAWIONE NOWE CZĘSCI I CO JESZCZE ZNIKNIE BO PEWNEGO DNIA NIE WPUSCI DO DOMU MÓWIC PANI POMYLIŁA BLOK TA TWARZ NIE JEST MI ZNAJOMAA TE USTA NO TO JUZ OBRZYDLIWE NAJWYZEJ MOZNA SIĘ POCIESZAĆ ZE SPUCHŁA OD ZĘBA OJ ALE OD JAKIEGO ZĘBA TO TEZ NIE JEJ ZĘBY SZTUCZNOTAJAK SIĘ NIE PODOBA TO TRZEBA PANNIE POWIEDZIEC ZE TRZEBA SIE ROZEJSC BO ALERGIA PANA DOPADŁANIECH MYSLI ZE TO MUSIAŁO BYC COŚ NA CO SIĘ UCZULIŁ GORZEJ JAK PAN PRZY KASIE I STARCZY NA GABINETY PIĘKNOSCI TU ALERGIA NIE ZADZIAŁAA TU NIE WIDAC AL JUZ ROBIĄ WARGI SROMOWE WYCINAJĄ I CHCA ZEBY FACET SIĘ OBRZEZAL NO TO W PREZENCIE SZTUCZNY JEJP ODAROWAC SĄ JUZ PISZCŻ ACE BLUZNIACE REKLAMOWALI N AWET PROMOCJE PRZED WALENTYNKAMI RZUCAJĄ
odpowiedz
Jurek 4 (Ocena: 5) 02.07.2019 10:37
Jak patrzę na twarze niektórych pań po wykonaniu takich "poprawek" to mam wrażenie, że pod ich nosami noszą one nie usta tylko vaginy.
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 25.04.2019 00:03
Szczerze, ja nie rozumiem jaki jest problem w tym, żeby przyznać się do zabiegu, do tego, że w wyglądzie pomagał chirurg plastyczny. Mój nos jest dziełem dr Anny Olender, czyli jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w naszym kraju. Cieszę się, że dzięki niej w końcu czuję się piękna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2019 08:03
Gdyby mnie było stać to tez bym sobie zrobiła operacje nosa. Nie jest co prawda wielkim kulfonem, ale mam bardzo krzywą przegrodę nosową 😂
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie