Bezlitosne zbliżenia przed i po. Tak celebrytki majstrują przy twarzach

Te zdjęcia wyleczą Cię z kompleksów!
Bezlitosne zbliżenia przed i po. Tak celebrytki majstrują przy twarzach
źródło: Instagram (instagram.com/celebbeforeafter)
19.04.2019

Im dłużej podziwiamy zdjęcia idealnych gwiazd, w tym większe wpadamy kompleksy. Jak to możliwe, że wiele z nich wygląda lepiej bez makijażu, niż my po wizycie w salonie piękności? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka trudna.

Zobacz również: „Niskobudżetowa księżna”. Wydaje grosze i wygląda dokładnie jak Kate

Artystki i influencerki zarabiają na swoim wizerunku, więc ten powinien być nienaganny. Kiedy matka natura poskąpi urody - istnieją mniej lub bardziej inwazyjne sposoby, by ją poprawić. Medycyna estetyczna oraz chirurga plastyczna to codzienność znanych i lubianych.

Przed autorami profilu na Instagramie „Celeb Before After” nic się nie ukryje. Bezlitośnie porównują zdjęcia przed i po, by pokazać dokładnie wizualne poprawki. Kto zoperował sobie twarz? Sprawdź koniecznie w naszej galerii.

Zobacz również: Nie zawsze była wulgarną patoinfluencerką. Mamy stare zdjęcia Marty Linkiewicz

Szokujące wyniki śledztwa: Tak wyglądały dziewczyny z Instagrama przed operacjami plastycznymi!
Szokujące wyniki śledztwa: Tak wyglądały dziewczyny z Instagrama przed operacjami plastycznymi! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Jurek 4 (Ocena: 5) 02.07.2019 10:37
Jak patrzę na twarze niektórych pań po wykonaniu takich "poprawek" to mam wrażenie, że pod ich nosami noszą one nie usta tylko vaginy.
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 25.04.2019 00:03
Szczerze, ja nie rozumiem jaki jest problem w tym, żeby przyznać się do zabiegu, do tego, że w wyglądzie pomagał chirurg plastyczny. Mój nos jest dziełem dr Anny Olender, czyli jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w naszym kraju. Cieszę się, że dzięki niej w końcu czuję się piękna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2019 08:03
Gdyby mnie było stać to tez bym sobie zrobiła operacje nosa. Nie jest co prawda wielkim kulfonem, ale mam bardzo krzywą przegrodę nosową 😂
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie