Gwiazdy na premierze „Planety singli 2”. Maffashion jest nie do poznania!

Fani stwierdzili, że blogerka nie przypomina już siebie.
Gwiazdy na premierze „Planety singli 2”. Maffashion jest nie do poznania!
Fot. AKPA
06.11.2018

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera komedii romantycznej „Planeta singli 2”, kontynuacji filmowego przeboju z 2016 roku, w reżyserii Sama Akina. Miłośnicy pierwszej części filmu „Planeta singli” mogą spodziewać się podobnej dawki humoru, wzruszeń i dobrej zabawy. W rolach głównych ponownie pojawia się plejada gwiazd, znanych już z poprzedniej części: m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Joanna Jarmołowicz. Zobaczymy także Danutę Stenkę, Izę Miko, Karola Strasburgera, Kamila Kulę czy Witolda Paszta.

Zobacz także: Nie uwierzycie, za kogo Anna Lewandowska przebrała się na Halloween! Udany strój?

W „Planecie singli 2” poznany dalsze losy znanych bohaterów. Związek skromnej nauczycielki muzyki Ani (Agnieszka Więdłocha) i celebryty Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. Tomek uwielbia hulaszcze i bankietowe życie, Ania marzy o stabilizacji. Tymczasem na horyzoncie pojawia się milioner i właściciel aplikacji Planeta Singli - Aleksander (Kamil Kula), który jest przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki. W drugiej części komedii widzowie zobaczą także dalsze losy małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka.

Wśród gości na premierze filmu, oprócz ekipy filmowej, pojawiło się wiele znanych osób, m.in. Izabela Trojanowska, Aleksander Mikołajczak i Marzanna Graff, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Joanna Majstrak, Anna Oberc, Renata Kaczoruk, czy Maffashion. Blogerka wywołała spore poruszenie wśród fanów, którzy stwierdzili, że po operacji przegrody nosowej w ogóle nie przypomina siebie:
„Wygląda jak zupełnie inna osoba”

„Maffashion jest dowodem na to, że operacje plastyczne nie zawsze poprawiają urodę. Osobiście wolałam jej "stary" nos. Teraz jest podobna do nikogo i do każdego :/” – pisali internauci.

Zobaczcie, jak wszystkie gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie.

Polecamy także: Marta Żmuda z partnerem i ELEGANCKA Więdłocha na premierze Planety Singli

 

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia. Mamy zdjęcia!
Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia. Mamy zdjęcia! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.11.2018 11:47
jestem fanką urody Weroniki Książkiewicz. Przepiękna!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie