Kto pojawił się na pokazie Violi Piekut? Mamy DUŻO ZDJĘĆ

Nie zabrakło największych nazwisk. Zobaczcie, jakie gwiazdy pojawiły się na pokazie projektantki.
Kto pojawił się na pokazie Violi Piekut? Mamy DUŻO ZDJĘĆ
Fot. AKPA
24.10.2018

To było wydarzenie jesieni. Ekskluzywne miejsce - Hotel Europejski w Warszawie, tłumy znakomitych gości i wysmakowany pokaz mody. Bohaterką wieczoru była projektantka Viola Piekut oraz jej najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2018/2019. Tym razem projektantka pokazała trzy odsłony swojej kolekcji: casualową, wieczorową oraz ślubną. Kolekcja został przyjęta entuzjastycznie, owacją na stojąco, a sama projektantka obdarowana setkami bukietów kwiatów, prezentów i gratulacji.

Zobacz także: Nie uwierzycie, co Anna Lewandowska je na drugie śniadanie. Chyba nikt jej o to nie podejrzewał

Na pokazie pojawiło się wiele jej znanych klientek, m.in. Nina Terentiew, Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Grażyna Wolszczak, Marzena Rogalska, Monika Zamachowska, Lara Gessler, Odeta Moro, Paulina Krupińska, Kasia Sowińska, Karolina Szostak, Joanna Jabłczyńska. Nie zabrakło także muzy projektantki - Grażyny Torbickiej.

„Viola Piekut ubiera mnie na wszystkie ważne wyjście, nie tylko projektuje stroje wieczorowe, ale także te na co dzień. Rozumiemy się bez słów, tworząc dla mnie kreacje, nawet nie musimy do siebie dzwonić, przyjeżdżam do niej, kreacje na mnie czeka i & jest idealna” - powiedziała Dominika Grosicka, która na pokaz przyleciała specjalnie z Anglii.

„Violę poznałam bardzo dawno temu, gdy dopiero zaczynała. Umówiłyśmy się u mnie w Polsacie. Pojawiła się młodziutka, bardzo nieśmiała, skromna dziewczyna, ale doskonale wiedziała czego chce. Była to kobieta, która postanowiła być projektantką i wiedziałam, że nią zostanie, z sukcesem” – wyznała Nina Terentiew.

„Kreacje Violi nosiłam już wielokrotnie i za każdym razem czuję się w nich wspaniale. Ubieram je na najważniejsze dla mnie wydarzenie, jak prowadzenie koncertów. Po raz pierwszy uszyła dla mnie kreację, gdy prowadziłam koncert muzyki filmowej” - powiedziała Katarzyna Sowińska. „Jestem wierna elegancji i klasyce, uwielbiam ubierać gwiazdy, które mają wystąpić na czerwonym dywanie. Kobieta w pięknej sukni, w blasku fleszy po prostu promienieje” - mówi Viola Piekut.

Zobaczcie zdjęcia gwiazd, które pozowały na ściance:

Zobacz także: Anna Lewandowska w długich KOZAKACH doskonale bawi się na pokazie mody (ZDJĘCIA)

Polecane wideo

Oto nowi uczestnicy „Warsaw Shore”! Kto namiesza w domu ekipy najbardziej?
Oto nowi uczestnicy „Warsaw Shore”! Kto namiesza w domu ekipy najbardziej? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anna (Ocena: 5) 21.01.2019 22:46
Nikt nie robi ładniejszych sukienek ślubnych niż Viola!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2018 10:10
Krupińska piękna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie