Gwiazdy w lateksowych stylizacjach. Hot or not?

Lateks jeszcze do niedawna kojarzony z modą rodem z sex-shopów, dziś dumnie kroczy po czerwonym dywanie.
Gwiazdy w lateksowych stylizacjach. Hot or not?
Fot. AKPA
24.09.2018

Lateks przeżywa prawdziwy renesans. Jeszcze do niedawna kojarzony z modą rodem z sex-shopów, dziś dumnie kroczy po czerwonym dywanie. Ada Fijał od kilku już sezonów lansuje lateks na warszawskich salonach. W ślad za nią poszły inne celebrytki, w tym Julia Wieniawa - obecnie najgorętsze nazwisko w show-biznesie.

Lateks błyszczy, podkreśla sylwetkę, wodzi na pokuszenie i można go łączyć z innymi materiałami. Na kobiecą stylizację postawiła Julia Wieniawa. Dopasowana, fioletowa spódnica idealnie pasuje do kanarkowej bluzki, a czerwone dodatki dopełniają całości. Identyczną spódnicę w kolorze pomarańczowym wybrała Ada Fijał, łącząc lateks ze sportową bluzą. Agnieszka Kaczorowska, która na ogół wybiera look na księżniczkę już w ubiegłym roku postanowiła zaprezentować się w lateksowym płaszczu.

Roma Gąsiorowska, która nie godzi się na żadne kompromisy modowe sięgnęła po mało twarzowy bordowy zestaw. Spódnica z kontrafałdą i oversizowa kurtka typy bomber nas nie przekonują, ale szanujemy jej wybory. Brawa dla Margaret, która potrafi bawić się modą.

Julia Wieniawa na imprezie. Rzeczywistość KONTRA Instagram
Julia Wieniawa na imprezie. Rzeczywistość KONTRA Instagram - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
mar3 (Ocena: 5) 13.10.2018 13:46
Dla mnie dwa pierwsze nie, ostatni całkiem całkiem. Tu mi się podoba styl i głos Kingi: https://youtu.be/JNh5uyWjB8k
odpowiedz

Polecane dla Ciebie