Lewandowska zobaczyła to porównanie i zabrała głos. Tak tłumaczy swoją metamorfozę

Pierwszy raz mówi o tym tak otwarcie.
Lewandowska zobaczyła to porównanie i zabrała głos. Tak tłumaczy swoją metamorfozę
źródło: Instagram (instagram.com/kiedysvsdzis)
15.09.2018

Powrót do starych zdjęć może być bardzo miłym i sentymentalnym doświadczeniem. Ale raczej nie w sytuacji, gdy chodzi o znaną osobę. Gwiazdy z reguły nie lubią, kiedy inni grzebią w ich przeszłości i snują domysły, jakim cudem tak bardzo się zmieniły. W ten sposób rodzą się plotki dotyczące najczęściej chirurgicznego ingerowania w wygląd.

Zobacz również: Tyle ważą polskie gwiazdy. Rozenek, Chodakowska, Gessler, Lewandowska...

Najprostsze wytłumaczenie takiej metamorfozy jest jedno: za pieniądze można wszystko. Tego typu podejrzenia nie ominęły także Anny Lewandowskiej. 30-letnia żona najlepszego polskiego piłkarza od lat musi się z tego tłumaczyć. Jak to możliwe, że jeszcze kilka lat temu miała duży nos, krzywe zęby i okrągłą twarz, a dziś prezentuje się jak ideał?

Internauci nie mają wątpliwości, że trenerka zoperowała się za pieniądze męża, a teraz już na własną rękę korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Lewandowska, co całkowicie zrozumiałe, nie odnosiła się do tego typu oskarżeń. Każdy jej kontrargument mógłby zostać potraktowany jako zaklinanie rzeczywistości. W myśl zasady, że tylko winny się tłumaczy - lepiej milczeć, by nie prowokować kolejnych ciosów. Najwyraźniej gwiazda jednak zmieniła strategię, bo właśnie zabrała głos.

Zobacz również: Na nowym zdjęciu Anny Lewandowskiej, wszyscy patrzą TYLKO na Roberta

Kiedy na instagramowym profilu „Kiedyś vs dziś” pojawiło się kolejne zestawienie archiwalnego i aktualnego zdjęcia gwiazdy, nikt nie spodziewał się reakcji zainteresowanej. W przypływie szczerości Ania postanowiła jednak pierwszy raz napisać coś na ten temat. Zrobiła to w komentarzach pod tym kolażem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kiedyś vs dziś (@kiedysvsdzis)

Oba zdjęcia lubię, a różnica… 10 lat. Wory są, nos skrzywiony dalej jest (bo przecież trenowałam karate), jedynie aparat na zęby się przydał. Dobrze, że teraz mam super fryzjerkę

- napisała.

„Wiek ci służy, teraz to dopiero rozkwitasz”. „Mega komentarz”. „Mimo bogactwa nadal skromna”. „Tym jednym wpisem zamknęłaś usta hejterom - zachwycają się. Jednak nie wszyscy dali się przekonać. Niektórzy wciąż podejrzewają ją o zoperowanie każdej części ciała.

Zobacz również: Anna Lewandowska wrzuciła to zdjęcie z Klarą i... rozczuliła 100 tysięcy fanów

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kiedyś vs dziś (@kiedysvsdzis)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kiedyś vs dziś (@kiedysvsdzis)

Polecane wideo

„Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni”. Stare zdjęcia polskich gwiazd mają być na to dowodem
„Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni”. Stare zdjęcia polskich gwiazd mają być na to dowodem - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Gość74 (Ocena: 5) 12.06.2020 16:40
Ona nie nosiła żadnego aparatu. Aparat nosi się koło dwóch lat. Widział ktoś? Czary mary i nagle ząbki idealne. Po co kłamać?
odpowiedz
Gość 74 (Ocena: 5) 12.06.2020 16:39
Nos zrobiony, a na zę ach ma licówki a nie aparat wyprostował. Od ponad dekady jest fotografowana i nigdy aparatu nie miała. Nagle jej się zęby wyprostowały. W licówkach nie ma niczego złego. Tylko po co ciągle we wszystkim kłamie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2018 13:23
nos zrobiony zeby licowki a nie aparat pomogl usta tez poprawiane sztuczna lala
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.09.2018 07:04
To chyba logiczne, że człowiek się zmienia. Popatrzcie na swoje własne stare zdjęcia, zapewne różnica jest. Jeśli chodzi o Ankę to ja tam nie widzę żeby się operowała, ma tą samą twarz tylko szczuplejszą, inny makijaż, fryzura a aparat na zęby też troszkę twarz zmienia. A ludzie od razu swoje domysły.... Popatrzcie na Dodę 10 lat temu, u niej ewidentnie widać, że się operowała
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2018 14:53
Usta te same, nos tez. Doszukujecie się nie wiadomo czego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie