Edyta Górniak też miewa gorsze dni

Z dala od kamer telewizyjnych nasza rodzima diwa wygląda dużo naturalniej niż w świetle fleszy i mimo że elementy swojego stroju dobrała nieciekawie, wydała nam się bardziej przyjazna niż dotychczas.
Edyta Górniak też miewa gorsze dni
01.07.2008

Obiektywom paparazzich nic nie umknie. Tym razem „przyłapali” Edytę Górniak podczas prób do „Cygańskiej Nocy”, która odbyła się w weekend w Płocku. Piosenkarka wyglądała skrajnie inaczej niż zwykle w telewizji. Bez makijażu i w dresie daleko jej było do scenicznych wizerunków drapieżnej tygrysicy czy Pocahontas, jakie zdaje się preferować.

Wreszcie zobaczyliśmy, jak wygląda pod tonami fluidu oraz pudru i… miło się rozczarowaliśmy. Co prawda, na jej twarzy widać było zmęczenie, ale przecież każda z nas może mieć gorszy dzień. To dobrze, że Edyta nie przejmuje się ocenami innych i jest wierna swojemu stylowi, ale taka odmiana na korzyść naturalności jest mile widziana. Zmieniłybyśmy jedynie jej strój - drobna korekta w postaci zastąpienia szarego dresu jeansami byłaby wskazana. To też wygodna opcja i w sam raz na tego typu próbę. Drapieżną naturę diwy oddają jedynie krwistoczerwone paznokcie.

Edyto, w letniej, naturalnej wersji naprawdę przypadłaś nam do gustu! Udowodniłaś, że to, iż ktoś jest gwiazdą, nie znaczy, że od świtu do zmroku musi chodzić ukryty pod tapetą i w zawsze idealnym kostiumie.

Polecane wideo

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2009 16:00
noprawde ładnie wyglada :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2009 16:00
naprawde ładnie wyglada :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2009 12:15
swietnie wyglada:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2009 00:55
nie przesadzajmy nie jest aż tak stara ;/ ale kiczem śmierdzi niestety ]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2008 21:25
to ja Wam dziewczyny życzę, żebyście, jak będziecie w jej wieku, tak wyglądały. Pozdrawiam:-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie