Ubierz się jak: Natalia Klimas

Gwiazda w zachwycającym garniturze. Wiemy, gdzie go kupić.
Ubierz się jak: Natalia Klimas
03.09.2018

Natalia Klimas od lat zaliczana jest do grona najbardziej stylowych polskich gwiazd. Aktorka ma świetny gust i choć uwielbia bawić się modą, jej stylizacje nigdy nie są przesadzone. Zazwyczaj stawia na proste zestawy, np. suknie o minimalistycznych fasonach i monochromatycznych barwach; eleganckie kombinezony, czy świetnie skrojone marynarki.

Robert Lewandowski pokazał się w okularach. Internauci wyśmiali jednak… jego skarpetki

Ostatnio na 10. urodzinach marki Mohito gwiazda również zachwyciła swoim strojem. Postawiła na marynarkę i spodnie w odważny print, do których dobrała złotą biżuterię, czarne sandałki oraz minitorebkę na łańcuszku. Kropką nad i tego ultramodnego zestawu były prosta fryzura oraz delikatny makijaż.

Chciałabyś ubrać się tak jak Natalia? Okazuje się, że stylowy komplet pochodzi ze sklepu Mohito. Mimo że prezentuje się ekskluzywnie, kupisz go w rozsądnej cenie: marynarka kosztuje 199,99 zł, a spodnie 149,99 zł. Zestaw pochodzi z linii Gold Label.

Jesteście na tak? My bardzo!

Polecane wideo

Zrozpaczone klientki pokazują, co kupiły w Internecie. To nie tak miało wyglądać
Zrozpaczone klientki pokazują, co kupiły w Internecie. To nie tak miało wyglądać - zdjęcie 1

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 04.09.2018 19:30
Mohito czasem ma fajne wzory ale od ok 2 lat wszystko jest z poliestru i to najgorszego poliestru. Niemiłe jest samo dotykanie tych ubrań i nie wyobrażam sobie w tym chodzić np. 8-10 godzin dziennie w pracy. Koszmar!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie