Agyness Deyn najlepiej ubrana na świecie

Zrzuciła z piedestału Kate Moss. Szalonym, kolorowym stylem pokonała dotychczasowa ikonę mody, a projektanci ją pokochali.
Agyness Deyn najlepiej ubrana na świecie
31.05.2008

Powoli rozpoczyna się historyczna zmiana warty wśród supermodelek. Magazyn Tetler” ogłosił listę najlepiej ubranych modelek na świecie. Ostatnie 2 lata z rzędu na pierwszym miejscu spędziła Kate Moss. Brytyjce nie udało się powtórzyć sukcesu po raz trzeci. W tym roku jej miejsce zajęła młodziutka Agyness Deyn.

Jej kariera to typowa historia kopciuszka. Zaledwie kilka lat temu, jako Laura, smażyła frytki w Manchesterze. Teraz staje się muzą największych projektantów. Jej styl różni się od Kate Moss, pełno w nim kolorów - to po prostu new wave. W ramach uzasadnienia wyboru pojawiła się krótka, acz znacząca notka:

„Nieważne, czy sączy herbatę w Russian Tea House w Primose Hill, czy szaleje w studiu Henry’ego Hollanda, jest modnie oszałamiająca... rockowa”.

Trzecie miejsce zajęła Natalia Vodianova.

Dobra rada: sprawdźcie ciuchy, które projektuje przyjaciel Agyness, Henry Holland, to będzie hit sezonu. Jego koszulki i sukienki ze skandalizująco śmiesznymi hasłami, atakującymi świat mody, rozsławiła dziecinna Brytyjka.

Polecane wideo

Komentarze (67)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 10:34
Tragedia !!! Twarz i cała reszta ohydna , a ubiór katastrofa... MASAKRA !!! Jakby ktoś tak wyszedł na ulice to by pewnie trafił na Wiocha.pl i się nie dziwie :) Jest tyle ładnie ubranych kobiet w show biznesie a ktoś taki i tak ubrany trafia na 1 miejsce... żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2013 20:07
mi się nie podoba. Ani ona ani jej styl. Ogólnie nie lubie i nie przepadam za nią.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2012 12:13
Mother of God...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 19:47
Ma niepowtarzalny styl chociaż na ulice bym w tym nie wyszła (chyba że po niewielkich zmianach :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2011 17:31
okropny styl, zero kobiecości
odpowiedz

Polecane dla Ciebie