Anna Lewandowska w body, o którym marzą wszystkie dziewczyny. Znamy jego CENĘ

Ten ciuch będzie hitem lata.
Anna Lewandowska w body, o którym marzą wszystkie dziewczyny. Znamy jego CENĘ
28.04.2018

Lato zbliża się wielkimi krokami, a my wiemy już, co będzie jedną z najmodniejszych rzeczy w nadchodzącym sezonie. To body Sophie znanej marki The Odder Side, które odkrywa całe plecy. Świetnie wygląda wraz z dżinsami, o czym mogłyśmy się przekonać, przeglądając Instagrama gwiazd. Na body Sophie zdecydowały się m. in. Anna Lewandowska i Kasia Tusk. Ta pierwsza pokazała się w mediach społecznościowych w klasycznej, czarnej wersji, natomiast druga wybrała model w odcieniu musztardowym. Obie dziewczyny wyglądają w nich zachwycająco.

Pan młody ucieknie sprzed ołtarza, jeśli założysz na siebie TAKĄ suknię ślubną

Do body Sophie trzeba mieć ładne plecy – najlepiej lekko umięśnione i gładkie. Najlepiej pasuje ono na plażę, bo jest wygodne i pozwala na opalenie pleców. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by nosić je na co dzień - tak jak Ania Lewandowska.

Body Sophie można kupić na stronie internetowej theodderside.com. Kosztuje 189 zł. Zobaczcie, jak prezentują się w nim gwiazdy!

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 28.04.2018 16:44
Nie wszystkie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2018 01:48
Body jak body, nic zachwycającego w nich nie widzę, tylko plecy są odkryte. Nawet ładne, ale podejrzewam, że jakby poszukać to dałoby się takie znaleźć nawet na bazarze za kilkanaście zł.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie