ŁYSA Kasia Warnke. Hot or not? (ZDJĘCIA)

Aktorka ma obecnie włosy krótsze niż jej mąż. Jak Wam się podoba?
ŁYSA Kasia Warnke. Hot or not? (ZDJĘCIA)
Fot. AKPA
20.04.2018

Kilka tygodni temu Kasia Warnke zaskoczyła swoich fanów nagłą zmianą fryzury. W jednej chwili z seksownej blondynki, która w filmie Patryka Vegi wcieliła się w kobietę mafii, zamieniła się w szykowną paryżankę. Tak przynajmniej jej nowy look komentowały polskie media. Aktorka radykalnie skróciła włosy, prezentując się na premierze filmu zupełnie odmieniona.

Zobacz także: Suknie ślubne polskich gwiazd. MAMY ZDJĘCIA!

Nie wszystkim ta metamorfoza przypadła do gustu. Podczas gdy jedni zachwycali się subtelną urodą gwiazdy i porównywali ją do stylowych Francuzek, inni pisali złośliwe komentarze na temat „nieudanej fryzury”. Kasia Warnke podeszła jednak do tych złośliwości z dystansem, nie zdradzając się przy okazji, dlaczego zdecydowała się na obcięcie włosów.

Teraz już wiadomo, że nowy look aktorki został stworzony na potrzeby jej najnowszego filmu - Warnke wcieli się bowiem w zawodniczkę MMA. Do roli Kasia musiała zgolić głowę niemal na łyso, a efekt tego drastycznego kroku mogliśmy obejrzeć na wczorajszej imprezie Magnum.

Jak nową fryzurę gwiazdy komentują jej fani? Otóż… są zachwyceni. Na Instagramowym profilu aktorki czytamy m.in.:

„Wyglądasz niesamowicie fryzura tylko podkreśliła Twoją kobiecość, która na pewno nie kryje się w długich włosach! Hot!”
„Przepiękna jak zawsze”
„Ładnie! Ładnemu we wszystkim ładnie!”

A Wam jak się podoba? My szczerze podziwiamy Kasię za to, że nie wahała się ani sekundy przed ścięciem swoich blond włosów. To się nazywa poświęcenie dla roli!

 

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.04.2018 00:00
Zawsze chciałam mieć taką fryzurę, ale się bałam. Kilka dni temu byłam umówiona do fryzjera na 19.00. Przedtem spotkałam się z koleżankami i wypiłam kilka kieliszków wina. Gdy fryzjer o 19.00 zapytał jak strzyc, odparłam "poproszę na jeża" i przysnęłam. A gdy się ocknęłam, zobaczyłam kłęby włosów pod fotelem, a na głowie ślicznego damskiego jeżyka. Cała głowa zgolona maszynką na 0-8 mm. Tak o to dorobiłam się fryzury a la K. Warnke... :-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2018 23:38
Nie pasuje jej. Ma za ostre rysy twarzy. Ale fryzurka fajna!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 22:35
Jest ładna, wygląda lepiej niż niektórzy z długimi włosami bo ma ładną buzię i ciało, ale to nie pomija faktu, że wygląda gorzej niż gdy te włosy miała i chyba z każdą, nawet najpiękniejszą kobietą świata tak będzie. Włosy dodają urody zawsze.
odpowiedz
SzkodaGadac (Ocena: 5) 20.04.2018 20:06
Not w uj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 16:01
dla mnie bomba!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo