Gwiazdy na pokazie kolekcji olimpijskich 4F: Szostak, Kaczorowska, Jabłczyńska, Halejcio (ZDJĘCIA)

Kto jeszcze pojawił się na pokazie?
Gwiazdy na pokazie kolekcji olimpijskich 4F: Szostak, Kaczorowska, Jabłczyńska, Halejcio (ZDJĘCIA)
Fot. KAPiF
27.10.2017

W czwartek wieczorem marka 4F zaprezentowała kolekcję na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w PyeongChang 2018. Nad kolekcją przez dwa lata pracowało kilkudziesięciu projektantów pod kierownictwem artystycznym Ranity Sobańskiej i we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, który konsultował poszczególne elementy kolekcji już na etapie ich tworzenia.

Korzystając z nowoczesnych technologii projektanci opracowali ubrania gwarantujące wytrzymałość i sprawność. Dlatego zamiast standardowych szwów wykorzystano spawane. Zastosowano także laserowe cięcia gwarantujące trwałość. Najnowsza kolekcja olimpijska to także reinterpretacja sportowego stylu lat 80. i 90.

- Każda kolejna kolekcja jest jak bomba, którą uda się rozbroić lub nie. Modele ubrań w naszych kolekcjach zostały naszpikowane nowoczesną technologią, tak aby sportowcy zaopatrzeni byli w stroje najwyższej jakości. Dodajmy do tego estetykę projektu, który jest udaną, w naszym odczuciu, próbą stworzenia czegoś ponadczasowego - mówi Igor Klaja, prezes spółki OTCF S.A. - W kolekcji pojawiają się kolory narodowe i szarość, która jest tłem dla detali w kolorach białym i czerwonym. Współpraca z Polskim Komitetem Olimpijskim zaowocowała świetną kolekcją ubrań zimowych dla Olimpijczyków i Paraolimpijczyków. Jestem przekonany, że nasi sportowcy, jak zwykle, zdobędą podczas igrzysk
wiele medali - dodaje.

Wśród gości pokazu byli m.in.: Karolina Szostak, Anna Dereszowska, Agnieszka Kaczorowska, Klaudia Halejcio, Michał Piróg, Ada Fijał, Tomasz Kamel, Marieta Żukowska i sportowcy: Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Mariusz Czerkawski i Stéphane Antiga.

Zobaczcie zdjęcia!

Ewa Szabatin:

Anna Dereszowska:

Karolina Szostak

 

Odeta Moro:

Magdalena Antosiewicz:

Klaudia Halejcio:

Joanna Jabłczyńska:

Karolina Gorczyca:

Agnieszka Kaczorowska:

Ola Ciupa:

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Danuta (Ocena: 5) 16.08.2019 14:58
Uwielbiam markę 4F, pozdraiwam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie