Internauci komentują nowy wygląd Kasi Warnke na ściance…

Posypały się negatywne opinie.
Internauci komentują nowy wygląd Kasi Warnke na ściance…
Fot. KAPiF
28.09.2017

Nazwisko Patryka Vegi jednoznacznie kojarzy się z mocnym kinem. Wulgarne dialogi, szybka akcja, wyraziści bohaterowie – takie właśnie były wszystkie wyreżyserowane przez niego części „Pitbulla”. Z „Botoksem” będzie podobnie, choć tym razem reżyser wziął na tapetę nie środowisko policjantów, a lekarzy.

W jedną z głównych ról wciela się tam m.in. Katarzyna Warnke. Nic zatem dziwnego, że nie zabrakło jej na wczorajszej oficjalnej premierze „Botoksu”. Na ściance pojawiła się razem ze swoim mężem, Piotrem Stramowskim.

Oboje wyglądali inaczej niż zwykle. Piotr zmienił zarost i wyeksponował modne ostatnio wąsy. Jego żona z kolei postawiła na nowy kolor włosów. Jej metamorfoza niestety nie przypadła do gustu internautom.

„Warnke straszna!” – miażdży jeden z anonimów. Inny pisze: „Czy tylko dla mnie Warnke wygląda jak topielica co tydzień w jeziorze leżała?. Kolejny dodaje: „najlepsza to ta staruha w białym”.

Naprawdę aktorka wyglądała aż tak niekorzystnie? Naszym zdaniem jej eteryczna uroda jest naprawdę zachwycająca!

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak wygląda żona Patryka Vegi! (FOTO)

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.10.2017 03:04
raczej słabo
odpowiedz
M8 (Ocena: 5) 28.09.2017 13:41
Bardzo przeciętna (chociaż nieżle się trzymam jak na swoj wiek) , ale te jej ego... Troche pokory skromnosci pani Kasiu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2017 12:54
Ta baba jest tak daremna że aż strach, chyba najbrzydsza polska aktorka z wiecznie tłustymi włosami, a mniemanie o sobie takie że ho ho, szkoda gadać. Topielica.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2017 12:12
ten kolor włosów może trochę za jasny ale ogólnie bardzo lubię jej urodę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo