Gwiazdy na balu TVN-u (DUŻO ZDJĘĆ)

Która wyglądała najbardziej zachwycająco?
Gwiazdy na balu TVN-u (DUŻO ZDJĘĆ)
Fot. ONS
03.09.2017

Bal Nocy Letniej TVN-u należy do najważniejszych imprez sezonu. Wydarzenie, organizowane przez Fundację TVN Nie jesteś sam, co roku gromadzi tłum gwiazd. Te zresztą solidnie się do niego przygotowują, wiedząc, że ich kreacje następnego dnia będą szeroko komentowane w mediach.

W ubiegłym roku internauci królową balu okrzyknęli Kingę Rusin. Prezenterka, która postawiła wówczas na zjawiskową kreację projektu Paprocki & Brzozowski, tym razem również zaufała duetowi. Efekt? Olśniewający.

Dziwić może za to wybór Agnieszki Woźniak-Starak, która do balu TVN ma szczególny sentyment. To właśnie podczas tego wydarzenia dwa lata temu oświadczył się jej obecny mąż, Piotr. Wczoraj gwiazda wyróżniła się na tle innych celebrytek, stawiając na nieoczywistą suknię nawiązującą klimatem do flamenco.

Nieoficjalnie mówi się też o stylizacyjnej wpadce Zosi Ślotały, Małgorzaty Rozenek czy Anny Lewandowskiej. Trenerka jako jedyna na wczorajszym balu pokazała się nie w długiej sukni, a czarnym kombinezonie. Jej kreacja nie spodobała się stylistce Dorocie Wróblewskiej, która stwierdziła:

- Bal to nie pokaz mody czy gala fitness. Najbardziej odświętną kreacją kobiecą jest suknia balowa. Kreacje balowe powinny być długie, wyraziste i widowiskowe. Długie suknie nosimy najczęściej na uroczyste kolacje, bankiety, bale charytatywne, prestiżowe uroczystości kulturalne, uroczystości państwowe oraz różnego rodzaju gale. Tym razem Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności. Świetna sylwetka, ładny uśmiech i to by było na tyle.

Zobaczcie najciekawsze kreacje wczorajszej imprezy. Która wyglądała najpiękniej?

Polecamy także: Dakota Johnson z „50 twarzy Greya” ma… NADWAGĘ! Zobacz, jak teraz wygląda!

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Jastrzębska

 

Agnieszka Woźniak-Starak

Anna Lewandowska

Ewa Chodakowska z mężem

Joanna Przetakiewicz

Kinga Rusin

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

 

Weronika Rosati

Zosia Ślotała

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.09.2017 10:57
warnke jak topielica..moim zdaniem jest ladna, atrakcyjan kobieta ale powinna troche zmienic styl..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.09.2017 10:37
Ta paskuda Warnke jak zawsze wygląda nieswiezo, ogólnie najgorzej ze wszystkich.
odpowiedz
brakwyczuciastylu (Ocena: 5) 04.09.2017 04:48
Chyba się nie znam na modzie.. Nic z tych rzeczy bym nie założyła. Ten artykuł powinien mieć nazwę - Jak NIE ubierać się na bal!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2017 12:32
Warnke jakoś inaczej w tej ciemnej szmince
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2017 12:32
Rusin najlepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo