Najgorsza sukienka na imprezie Rafaello. „Niewypał!” – komentują fani

O kim mowa?
Najgorsza sukienka na imprezie Rafaello. „Niewypał!” – komentują fani
Fot. KAPiF
23.06.2017

Co roku impreza Rafaello przyciąga tłum celebrytów. Wczoraj nie było inaczej. Gwiazdy pojawiły się na evencie w przemyślanych kreacjach. Zachwyciła zwłaszcza Agnieszka Cegielska w czarno-białej asymetrycznej mini, a także Olga Borys w ażurowej kreacji o długości midi.

Niestety, strój Julii Wróblewskiej nie przypadł jej fanom do gustu. Na portalach plotkarskich posypały się komentarze, że młoda aktorka w swojej różowej bombce nie wyglądała zbyt korzystnie. „Niewypał” – napisał jeden z internautów. „Dramat” – dodał inny, a trzeci skwitował bezlitośnie: „Jak patrzę na tą Julkę Wróblewska to zastanawiam się jak można być takim bezguściem? wygląda źle”.

Faktycznie ta sukienka nie była najlepszym wyborem?

Polecamy także: Tym razem Internauci nie wybaczą Julii Wróblewskiej?

 

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.06.2017 22:11
Horodyńska(jak prawie zawsze) ubrała się najgorzej, ale w sumie jak na jej styl to i tak nie jest aż tak źle..
odpowiedz
helka (Ocena: 5) 24.06.2017 00:50
wszystkie szczapy pewnie w życiu rafaello w gębie nie miały bbo non stop tylko się odchudzają. ja tam się odchudziłam na iqgreen do rozmiaru 36 i jakoś od tamtej pory ani śladu jojo. można? można. trzeba tylko zacząć!
zobacz odpowiedzi (1)
Alicja (Ocena: 5) 23.06.2017 15:02
Najgorzej Horodyńska, ale to już norma i Herbuś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2017 14:04
Trochę zaburza jej figurę, a szkoda, bo dziewczyna wydaje się zgrabna, ale bez przesady. Najgorzej z tych zdjęć wygląda pani w białej sukience z jakimś takim dziwnym boa, czy co to jest. Najlepiej ta, która ma sukienkę w ciemnym różu z opadającymi ramionami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2017 11:20
Bardzo ładna dziewczęca sukienka. Nie przepadam za tą "aktorką", ale uważam, że ubrała się stosownie do wieku. Nie porównujmy jej sukienki do kreacji 40 letnich gwiazd.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie