Kto czesał Małgorzatę Kożuchowską?! Fani: „Tragiczna fryzura!”

Aktorka w zupełnie nowym wydaniu.
Kto czesał Małgorzatę Kożuchowską?! Fani: „Tragiczna fryzura!”
Fot. KAPiF
01.06.2017

Wczoraj wieczorem odbył się pokaz nowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Wydarzenie było szczególne, ponieważ projektant świętował zarazem swoje 15-lecie w branży modowej. Na imprezie pojawiło się oczywiście wiele znamienitych gwiazd, które chciały uczcić razem z nim ten ważny moment.

Uwagę przykuwała jak zwykle Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej kreacji oraz Joanna Krupa w czarnej sukni podkreślającej biust. Nie zabrakło także Maffashion, Renaty Kaczoruk, Kasi Warnke czy Nataszy Urbańskiej. Show skradła wczoraj jednak… fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej.

Aktorka, która do tej pory zaczesywała swoje włosy do tyłu lub w rockowego irokeza, tym razem postawiła na fryzurę okalającą jej twarz. Nowe uczesanie nie spodobało się internautom. Jeden z nich napisał wprost: „Tragiczna fryzura!”. Inny dodał: „Zmień fryzurę, te twoje włosy są koszmarne!”. A kolejny dodał: „Wygląda okropnie”.

Podzielacie to zdanie? My w pełni rozumiemy próby aktorki, by nieco eksperymentować ze swoim wyglądem. Kobieta w końcu zmienną jest!

Zobacz także: Najlepsze komentarze na rozbierane zdjęcie Anny Muchy: „Ty to trochę zboczona jesteś, co?”

pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego

Fot. KAPiF

pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego

Fot. KAPiF

(Prt screen pudelek.pl)

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.06.2017 22:55
Nigdy nie zrozumiem zachwytu tą babą!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2017 12:15
A mnie się podoba :)
odpowiedz
M. (Ocena: 5) 01.06.2017 21:06
Nie pasuje jej po prostu taka fryzurka. Nie trzeba jednak od razu pisać, że ohyda. P.S. mi też troszkę przypomina w niej Racewicz xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie