KYLIE JENNER zdradza, jak wykonuje makijaż. Znasz te TRIKI?

22 kroki i spektakularny efekt. Spróbujesz wykonać podobny makijaż?
KYLIE JENNER zdradza, jak wykonuje makijaż. Znasz te TRIKI?
https://www.instagram.com/kyliejenner/
14.07.2016

Od jakiegoś czasu w Sieci pojawiają się informacje, że Kim Kardashian jest zazdrosna o swoją siostrę Kylie, która zaczyna ją przyćmiewać. Trudno temu zaprzeczyć, bo 18-latka ma sporą rzeszę fanek i pisze się o niej częściej niż o Kendall – modelce czy Kim, która słynie wyłącznie z sekstaśm, rodzenia dzieci, nietypowych stylizacji i męża–rapera.

Niedawno Kylie pokazała na Snapchacie, jak wykonuje makijaż. Cały proces składa się aż z 22 kroków. Kylie daje różne wskazówki i nie stroni od kamery, nawet wtedy, gdy tusz rozmazuje się jej na powiekach. W końcu to zdarza się wszystkim dziewczynom, nawet Kardashiankom.

Przyjrzyjmy się najciekawszym sztuczkom Kylie.

Na początku Kylie zaczyna mieszać ze sobą Make Up For Ever – podkład Ultra HD i Urban Decay's Naked Skin One & Done. W tym celu używa beautyblendera. O ile to nie jest zaskakujące, następnie dziewczyna prezentuje triki, o których wcześniej raczej nie słyszałaś...

Zobacz także: Ulubione spodnie KYLIE JENNER będą sprzedawane także w Polsce!

makijaż Kylie Jenner

https://www.instagram.com/kyliejenner/

Pożądany kształt brwi

Używając korektora na twarz, wykonujemy nim obwód wokół brwi, czyli po prostu pomijamy ich obszar. Kylie robi to inaczej. `Utwardza` także kształt swoich brwi, dzięki czemu włoski nie wystają spoza linii. Kardashianka używa w tym celu pudru Laura Mercier's. Być może nie jesteś zaznajomiona z tą techniką. Utwardzanie polega na wykorzystaniu korektora i pudru. Dzięki niemu skóra jest gładka, a makijaż przetrwa kilka godzin. Ten trik jest często wykonywany, ale Kylie dodatkowo stosuje go na obszar brwi, które trzeba `ustawić` na miejscu.

makijaż Kylie Jenner

https://www.instagram.com/kyliejenner/

Trik zaczerpnięty od Mario Dedivanovic

W kolejnym kroku Kylie pokazuje, jak zanurza swój beautyblender w wodzie, aby następnie nałożyć puder. To jest trik, którego dziewczyna nauczyła się od swojego makijażysty - Mario Dedivanovica. Trzeba go wykonać, jeżeli nie chcesz, żeby po nałożeniu korektora i pudru ta mieszanka wyglądała jak kosmetyczne ciasto, które można zrolować po policzku palcami.

Zobacz także: REPORTAŻ: Zerwał ze mną, bo pokazałam się bez makijażu

makijaż Kylie Jenner

https://www.instagram.com/kyliejenner/

Brązowy tusz na rzęsy

Wielu makijażystów zaleca, aby proces utwardzania bazy trwał od 5-10 minut. Kylie zdradza, że ona wcale tak długo nie czeka. Jej kolejna wskazówka dotyczy tuszu do rzęs. Większość kobiet używa czarnej mascary, ale Kardashianka bardziej ceni naturalność. Dolne rzęsy pokrywa brązowowym kolorem. Ten sposób podpowiedział jej wizażysta Patrick Ta.

makijaż Kylie Jenner

https://www.instagram.com/kyliejenner/

Naturalny efekt...

Na koniec nie mogło zabraknąć kosmetyków sygnowanych nazwiskiem celebrytki. Kylie najpierw używa swojej kredki do ust, a następnie błyszczyka `KOKO K`.  Efekt końcowy jest spektakularny i naturalny, chociaż trzeba włożyć dużo pracy w to, aby go osiagnąć.

Wszystkie filmiki, na których Kylie krok po kroku pokazuje, jak się maluje, znajdziesz TUTAJ.

Źródło: www.cosmopolitan.com

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
Lena (Ocena: 5) 15.07.2016 15:44
Chodziłam na wizaż i stylizację, znam wszystkie makijażowe triki. Jak ktoś to lubi, interesuje się tym to naprawdę jest to świetna sprawa żeby zająć się tym zawodowo. Ja tak zrobiłam. Oprócz szkoły w Progresie skończyłam jeszcze dwa kursy, byłam też na dwóch stażach. Makijaż to wcale nie jest trudna sprawa!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.07.2016 11:29
Efekt końcowy jest naturalny? Jasne...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.07.2016 09:28
"Kardashianka bardziej ceni naturalność". Hahahaha xD Ona jest tak naturalna, jak plastikowa butelka.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie