Bal dziennikarzy: Najgorsze stylizacje gwiazd (ZDJĘCIA)

Nie wszyscy zachwycili swoim strojem. Zobaczcie, kto trafił na modową czarną listę.
Bal dziennikarzy: Najgorsze stylizacje gwiazd (ZDJĘCIA)
Fot. ONS
26.01.2016

W sobotę, w auli Politechniki Warszawskiej, odbył się 17. Bal Dziennikarzy. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych w ciągu roku, więc nie zabrakło na nim gwiazd mediów i showbiznesu.

Impreza, prowadzona przez Grażynkę Torbicką, Marcina Prokopa oraz Krzysztofa Ibisza, przyciągnęła tłumy. Wśród zaproszonych gości pojawiły się m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Małgorzata Rozenek, Joanna Przetakiewicz, Monika Olejnik, czy Natalia Siwiec.

Znani i sławni wybrali na tę okazję kreacje wieczorowe, ale nie wszystkie stroje zachwyciły Internautów. Które stylizacje okazały się największymi gafami? Sprawdźcie!

Katarzyna Warnke

Fot. ONS

Katarzyna Warnke

Sukienka, mimo że prześwitująca, nie wygląda lekko i zwiewnie. Gwiazda prezentuje się w niej ciężko. Minusem jest także czarne body pod spodem.

Dorota Williams

Fot. ONS

Dorota Williams

Kreacja znanej stylistki sprawdziłaby się na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, ale nie na Balu Dziennikarzy. Na niekorzyść działają tutaj zwłaszcza tandetne, mocno połyskujące paski na plecach.

Kamilla Baar

Fot. ONS

Kamilla Baar

Aktorka jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych i najbardziej stylowych gwiazd. Tym trudniej zrozumieć, dlaczego na Bal Dziennikarzy zdecydowała się założyć na siebie właśnie taki strój. Obszerna tunika, spodnie dzwony, długie rękawiczki, cienki szalik i męskie buty – wszystko w smutnym odcieniu czerni. Wielka szkoda…

Natalia Siwiec

Fot. ONS

Natalia Siwiec

Ciekawa w swoim kroju sukienka wygląda niestety zbyt krzykliwie, jak na tak elegancką okazję. Nie pomaga tutaj również wściekle żółty kolor kreacji.

Anna Kalczyńska

Fot. ONS

Anna Kalczyńska

Skóra, sznurki, peleryna… W tej stylizacji wszystkiego jest za dużo. W Sieci pojawiły się nawet komentarze, że prezenterka wygląda jak… Batwoman.

Joanna Przetakiewicz

Fot. ONS

Joanna Przetakiewicz

Gwiazda wygląda pięknie nie tylko na czerwonym dywanie, ale również na co dzień. Jej doskonały gust i zamiłowanie do mody są powszechnie znane. A jednak na Balu Dziennikarzy czarno-biała kreacja pani Joanny nie wzbudziła zachwytu. Gwieździe zdecydowanie zdarzały się lepsze stylizacje niż ta z sobotniej imprezy.

Rubik CZY Przetakiewicz – Która wyglądała lepiej?

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 21:03
natalia super, aska porazka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 26.01.2016 12:07
Oglądałam na pudelku wywiady z balu i wszyscy mówili Siwiec ze piękna sukienka i pięknie wygląda. A teraz najgorsza stylizacja. Jesteście obrzydliwi! Siwiec naprawdę się poprawiła bardzo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 10:06
A mnie się podoba kiecka pani Przetakiewicz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 08:49
Pani Przetakiewicz robi kiepską reklamę swojej marki ciuchów...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 08:48
Mają tyle kasy, nieograniczone możliwości, a ubierają się tak dramatycznie... Nigdy tego nie zrozumiem ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo