Najlepiej ubrany na imprezie "Twojego Stylu"?

Olivier Janiak błyszczał w gronie pań. Czy jest najatrakcyjniejszym mężczyzną w świecie polskich mediów? Zagłosuj w naszej sondzie!
Najlepiej ubrany na imprezie "Twojego Stylu"?
13.03.2009

Olivier Janiak, podpisując kilka lat temu kontrakt gwiazdorski z TVN-em, miał w nim zagwarantowane comiesięczne sumy kilkunastu tysięcy złotych z przeznaczeniem wyłącznie na ubrania - swego rodzaju fundusz reprezentacyjny. Każdą złotówkę potrafił świetnie zainwestować, stając się z dnia na dzień znanym klientem najdroższych butików w stolicach mody. Jednocześnie otwarcie przyznaje w wywiadach, że chętnie robi zakupy w sklepach vintage oraz po dziś dzień nosi ulubioną marynarkę z second-handu, którą nabył, zanim stał się twarzą znanej stacji.

Na imprezie Kobieta Roku organizowanej przez miesięcznik "Twój Styl" był zdecydowanie najlepiej ubranym gościem. Srebrzysty sweter z dekoltem w serek, doskonale skrojona marynarka, oryginalnie rozszerzane spodnie, buty o sportowym charakterze i w roli wisienki na torcie - fantastyczny szalik wykończony frędzlami sprawiły, że prezenter wyglądał znakomicie. Odrobinę zbyt brzoskwiniowy makijaż wybaczamy tylko ze względu na obecność kamer. Elegancja plus delikatna nonszalancja (jak zwykle w przypadku Oliviera) sprawdziły się doskonale.

Wśród damskiej części zaproszonych gości na uwagę zasługują klasyczne wcielenia Ilony Felicjańskiej oraz Agnieszki Popielewicz. Obie panie postawiły na prostotę w formie i stonowane kolory. Czyżby chciały zamanifestować swoje poparcie dla kryzysowej mody, która promuje ponadczasowość, nie bacząc na jednosezonowe trendy?

Zobacz także:

Która jest ikoną stylu?

Aniu, za dużo nagości!

Agata Stefanowicz

Polecane wideo

Komentarze (78)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2009 15:46
nie powiem, ale facet ubrał się brzydko... chciał zwrócić na siebie uwagę..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2009 19:18
mi sie nie podoba jego styl ... wogole nie należy do tych najprzystojniejszych.... ten szal mu do niczego nie pasuje no i ta jego bluzka ;/ bleee ;p Dno
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2009 16:45
Zgodzę się co do szalika. On jest babski i to na 100 procent
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2009 22:26
szajskie ma te buty i ten szal :D hahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2009 12:26
Janiak to babol.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie