Popularne blogerki pozują w strojach kąpielowych! Jak oceniacie ich figury?

Blogerki modowe są dla wielu młodych kobiet niesłabnącym źródłem inspiracji.
Popularne blogerki pozują w strojach kąpielowych! Jak oceniacie ich figury?
Chiara Ferragni
01.06.2015

Blogerki modowe są dla wielu młodych kobiet niesłabnącym źródłem inspiracji. Kiedyś fashionistki przeglądały z zapartym tchem luksusowe magazyny, wertując strony w poszukiwaniu najlepszych ubrań i pomysłów na stylizacje. I chociaż prasa nie straciła na znaczeniu tak bardzo, jak mogłoby się wydawać, wiele dziewczyn woli sugerować się tym, co noszą blogerki. W czym tkwi ich fenomen?

Mechanizm działania jest prosty: młode dziewczyny mogą lepiej utożsamić się z innymi kobietami, które prowadzą własne strony, niż z modelkami, nad którymi pracuje sztab specjalistów. Stylizację z bloga modowego można odtworzyć o wiele łatwiej od tej, która znalazła się na łamach Vogue`a. I chociaż blogerki coraz częściej wybierają luksusowe ubrania i dodatki, na które ich czytelniczki w znakomitej większości nie mogą sobie pozwolić, ich popularność nieustannie rośnie.

Ponadto blogerki od dłuższego czasu nie skupiają się wyłącznie na własnych stylizacjach. Na ich stronach możemy przyjrzeć się temu co jedzą, jakie książki czytają, który sport przypadł im do gustu najbardziej czy gdzie spędzają wakacje.

Ich zdjęcia są naprawdę inspirujące i pozwalają nam w łatwy sposób prześledzić, jak zmieniał się ich styl i ciało na przestrzeni ostatnich lat. Tajemnicą poliszynela jest bowiem fakt, że każda z nich, bez wyjątku, straciła wiele kilogramów od początku prowadzenia bloga. Przeczytacie o tym tutaj: Polskie i zagraniczne blogerki CHUDNĄ W OCZACH! (Trend czy obsesja?)

Dzięki systematycznym treningom i zdrowej diecie dziś mogą pochwalić się perfekcyjnymi sylwetkami, które chętnie pokazują na plaży. Do lata zostało niewiele czasu, dlatego przygotowałyśmy zestawienie tych dziewczyn, które warto śledzić i inspirować się ich stylem życia.

Zobaczcie, jak popularne blogerki wyglądają w kostiumach kąpielowych!

 

Maffashion

Maffashion

Angelica Blick

Angelica Blick

Elin Kling

Elin Kling

Horkruks

Horkruks

Kenza Zouiten

Kenza Zouiten

Lisa Olsson

Lisa Olsson

Jemerced

Jemerced

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2015 13:07
W sumie wszystkie mają podobne figury (bardzo szczupłe, fit, sexy). Co by o nich nie mówić, to są atrakcyjne. Mam identyczną figurę, jak dziewczyna na zdj nr 6 (naturalnie szerokie biodra i spory tyłek przy płaskim brzuchu, wąskiej linii ramion i małym biuście) i nie narzekam ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie