Stylizacje ciężarnych gwiazd prosto z czerwonego dywanu! Która wypadła najlepiej?

Gwiazdy nie mają łatwego życia. Na każdym kroku czekają na nich żądni rozgłosu paparazzi, którzy czekają na ich najmniejsze potknięcie i gorszy look. A o to nietrudno szczególnie wtedy, gdy jest się w stanie błogosławionym.
Stylizacje ciężarnych gwiazd prosto z czerwonego dywanu! Która wypadła najlepiej?
Blake Lively, 2014
10.04.2015

Niedawno pisałyśmy o najgorszych stylizacjach ciężarnych gwiazd, o których przeczytacie tutaj: Najgorsze stylizacje ciążowe gwiazd.

W niesławnym zestawieniu znalazła się oczywiście Kim Kardashian, która mimo usilnych starań, przez większość ciąży wyglądała niekorzystnie. Nie chodzi nam oczywiście o nadprogramowe kilogramy, które w tym stanie są rzeczą jak najbardziej naturalną, ale o nieodpowiedni dobór ubrań do zmienionej sylwetki. Kilka razy Kim jednak zdołała zachwycić swoich fanów. Nam bardzo podobała się w krótkiej, czarnej sukience od Saint Laurent, do której dobrała ciężki, złoty wisior z chwostem.

O  tym, że w ciąży można wyglądać zachwycająco, mogłyśmy przekonać się niejednokrotnie oglądając również stylizacje Blake Lively. Aktorka bez dwóch zdań zasługuje na miano najbardziej stylowej mamy wszechczasów! Rosamund Pike. która w ciąży stawiała na kolorowe ubrania o prostej formie, dotrzymuje Blake kroku. Pudrową sukienkę i pastelowy płaszcz, które wybrała gwiazda, chętnie nosiłybyśmy na co dzień. Keira Knightley próbowała za wszelką cenę utrzymać swoją ciążę w tajemnicy, ale media z całego świata natychmiast zauważyły jej mocno zaokrąglony brzuszek. Musimy przyznać, że aktorka w błogosławionym stanie wygląda jeszcze lepiej niż zwykle!

Zobacz najlepsze stylizacje ciężarnych gwiazd >>>

 

Angelina Jolie, 2008

Angelina Jolie, 2008

Beyonce, 2011

Beyonce, 2011

Jessica Alba, 2008

Jessica Alba, 2008

Keira Knightley, 2015

Keira Knightley, 2015

Kim Kardashian, 2013

Kim Kardashian, 2013

Rosamund Pike

Rosamund Pike

Sarah Jessica Parker, 2002

Sarah Jessica Parker, 2002

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2015 14:33
uweilbiam filmy z jesica alba:) pobieram z filefox.pl:) polecam serwis:)
odpowiedz
sara (Ocena: 5) 12.04.2015 12:43
uwielbiam filmy z jessicą:) znajdziecie je na filefox.pl:) tam jest mnóstwo ciekawych filmów;) polecam:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo