Kobiety piłkarzy uwielbiają luksusowe torebki! Jakie modele wybrały Sara, Ania i Marina?

Każda z tych torebek warta jest fortunę.
Kobiety piłkarzy uwielbiają luksusowe torebki! Jakie modele wybrały Sara, Ania i Marina?
Fot. http://sinbymannei.com/
22.01.2015

Kobiety najsłynniejszych na świecie sportowców od zawsze wzbudzały zainteresowanie mediów. Wiele z nich mimowolnie zyskiwało sławę, chociaż zupełnie nie miały popularności w planach, a inne wręcz przeciwnie, zabiegając o uwagę z dnia na dzień stawały się celebrytkami z rzędem kroczących tuż za nimi paparazzi.

Zainteresowanie kobietami piłkarzy stało się zjawiskiem tak popularnym, że doczekało się własnej nazwy WAGs, wifes and girlfriends, czyli żony i dziewczyny. Jeszcze do niedawna w Polsce trudno było mówić o spektakularnym upodobaniu mediów do śledzenia życia partnerek sportowców, ale sytuacja się zmieniła, kiedy zaczęto pisać coraz częściej i więcej o Sarze Boruc, Annie Lewandowskiej i Marinie Łuczenko.

Dlaczego to właśnie o nich pisze się najwięcej? Powodem może być ich zamiłowanie do drogich, luksusowych produktów, takich jak markowe torebki warte małą fortunę. Anna Lewandowska uwielbia torebki marki Celine, których cena kilku tysięcy dolarów, może przyprawiać o zawrót głowy. Podobnie jak wartość jednej z najdroższych torebek świata, Birkin marki Hermes, którą upodobały sobie Sara Boruc oraz Victoria Beckham. Victoria jest kolekcjonerką tego modelu i naprawdę trudno policzyć, ile sztuk luksusowej torebki znajduje się w jej kolekcji. Bardzo podoba nam się również czarna torebka Alexandra Wanga, którą nosi Marina Łuczenko.

Zobacz, jakie akcesoria WAGs wybierają najczęściej. Naszym zdaniem mają naprawdę dobry gust!

 

Marina Łuczenko Alexander Wang

Marina Łuczenko z torebką Alexander Wang

Sara Boruc YSL

Sara Boruc z torebką YSL

Ania Lewandowska Celine

Ania Lewandowska z torebką Celine

Ania Lewandowska Celine

Ania Lewandowska z torebką Celine i przyjaciółką Natalią Siwiec

Victoria Beckham Chanel

Victoria Beckham z torebką Chanel

Victoria Beckham z torebką Hermes

Victoria Beckham z torebką Hermes

Sara Boruc z torebką Hermes

Sara Boruc z torebką Hermes

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie