Najgorsze brwi gwiazd. Jak mogły sobie to zrobić?

Te gwiazdy nie oddały się w ręce profesjonalistów, a ich wizerunek bardzo na tym ucierpiał.
Najgorsze brwi gwiazd. Jak mogły sobie to zrobić?
28.08.2014

Wszyscy wiemy, jak ważne są zadbane brwi. Ich kształt w dużym stopniu wpływa na wyrazistą oprawę oczu i regularność rysów twarzy. Warto poświęcić im nieco uwagi, ponieważ zbyt ciemne czy za jasne mogą postarzać, a za cienkie i krzaczaste wyglądają po prostu nieestetycznie.

Niestety, nie każdy może pochwalić się pięknymi, gęstymi brwiami Cary Delevingne, ale każda z nas ma szansę odpowiednio zadbać o odpowiednią oprawę oczu u kosmetyczki. Te gwiazdy nie oddały się w ręce profesjonalistów, a ich wizerunek bardzo na tym ucierpiał.

Zobacz, jak wyglądają celebrytki z nieszczególnie pięknymi brwiami!

Britney Spears

Britney Spears

Christina Aguilera

Christina Aguilera

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Lady Gaga

Lady Gaga

Lourdes

Lourdes

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 3.86 / 5
Anonim (Ocena: 1) 09.09.2014 00:42
Brwi Angeliny wyglądają w porządku, są pięknie wyregulowane, zaś u Lady Gagi jest to kreacja sceniczna. Kolejny wydumany debilny i na siłe artykuł.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2014 21:56
tylko, że Kim i Lady gaga zrobiły to specjalnie.. A o Lourdes można by trochę zadbać wtedy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2014 20:34
Nie rozumiem, co robi tu zdjęcie Lourdes Leon. Przecież na tym zdjęciu była dzieckiem, poza tym to naturalne brwi, więc nijak nie pasują do podpisu "jak mogły sobie to zrobic" - za nią zrobiła to natura... Chamstwo zestawiać zdjęcie dziecka ze zdjęciami wyskubanych do granic, dorosłych kobiet.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2014 20:00
A ja mam normalne, naturalne brwi. Nie mam ochoty robić z nimi tych wszystkich dziwnych rzeczy, które robią dziś kobiety - albo cienkie kreski, albo jakieś dziwne kształty. Nie chcę wyglądać jak "zrobiona" od góry do dołu, jestem zadowolona ze swoich brwi :) Oczywiście, jeśli widzę jakieś pojedyncze włosy między oczami czy rosnące gdzieś poza szeregiem to je usuwam, chodzi mi o to że nie kombinuję z ich kształtem na siłę. Rozumiem jednak dziewczyny, które mają zbyt gęste brwi :) Uważam tylko, że jeśli są normalne to nie ma sensu przy nich grzebać na siłę, bo czasem zbyt sztucznie to wygląda nawet jeśli reguluje je profesjonalista.
zobacz odpowiedzi (1)
tajemnicza (Ocena: 5) 28.08.2014 14:12
ja niestety mam mam tak jasne brwi, że prawie ich nie widać
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie