Najgorzej ubrane gwiazdy 2008 roku

Na pierwszym miejscu rankingu „Glamour" znalazła się Paris Hilton, która pokonała Mary Kate Olsen i Tildę Swinton.
Najgorzej ubrane gwiazdy 2008 roku
17.01.2009

Oceniając styl gwiazd, trzeba brać poprawkę na sztab stylistów i wizażystów, którzy za niego odpowiadają. Niektóre celebrytki nie mają czasu, a niektóre umiejętności łączenia kolorów, dobierania dodatków, wynajdywania trendów. Większość z nich ślepo zawierza ludziom, których wynajmują. Niestety, czasami ta wiara nie popłaca...

Brytyjska edycja magazynu „Glamour" ogłosiła listę najgorzej ubranych gwiazd 2008 roku. Pierwsze miejsce, co nie powinno dziwić, zajęła znana z tego, że jest znana - Paris Hilton. Jej styl podsumowano krótko - albo ocieka złotem i brokatem, albo jest ubrana w coś, co przypomina kostium PCV.

Zaraz za nią uplasowała się aktorka o nietypowej urodzie, Tilda Swinton, która znana jest z ekstrawaganckiego podejścia do mody. Była między innymi twarzą kampanii projektantów Viktor & Rolf. Na listę „Glamour" trafiła przez srebrną suknię z dużym trenem, do której założyła srebrny żakiet, za duży o kilka rozmiarów.

Kolejną gwiazdą, która trafiła na listę, jest Mary Kate Olsen. Co prawda, w osiągnięciach aktorskich jest lepsza "tylko" o kilkadziesiąt filmów familijnych od Paris i nie ma żadnych dokonań w dorosłym kinie, ale umownie można ją nazywać aktorką. W rankingu znalazła się dzięki swojemu zamiłowaniu do długich, bezkształtnych sukienek, w stylu lat 70-tych. Niestety, przy jej problemach z anoreksją nie jest to najlepsze modowe rozwiązanie.

Mischa Barton, jak przyznają styliści „Glamour" - projektuje fajne torebki, jednak jej styl niebezpiecznie zbliża się do grunge'u.

Wśród "szczęśliwych" wyróżnionych znalazły się jeszcze: Christina Aguilera, za odwieczną walkę z przesadą (za dużo makijażu albo solarium, poza tym po ciąży nie trzeba od razu pokazywać pupy i piersi, nosząc miniówki); Amy Winehouse, za niezdarne pofarbowanie włosów na blond, rozciągnięte rurki i brudne baleriny; Naomi Campbell za wybryk nawiązujący do baśni 1001 nocy, podczas rozdania nagród CFDA (Council of Fashion Designers of America) - spodnie z cekinów a' la Sindbad i bufiasta bluzka – top modelce to nie przystoi.

Ostatnia dwójka rankingu to Katie Holmes i Britney Spears. O ile obecność drugiej można zrozumieć, to żona Toma Cruise'a w ciągu ostatnich lat stała się ikoną mody. Jak przekonują styliści „Glamour", na listę trafiła za komplet, jaki miała na sobie podczas premiery sztuki na Broadwayu, w której występuje. Do Britney nie trzeba przedstawiać jakiegokolwiek uzasadnienia...

A jeśli to wy miałybyście stworzyć tego typu zestawienie, kto znalazłby się na szczycie listy gwiazd polskich i zagranicznych z najgorszym modowym gustem?

Polecane wideo

Komentarze (155)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2009 14:26
najgorzej ubrane gwiazdy: 1.Doda 2.Paris Hilton 3.wsyztskie gwiazdy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2009 19:44
Ej nie no esą spoko ubrane najbarsdziej podoba mi sie ta tzrecia..:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2009 22:38
Do Britney nie trzeba przedstawiać jakiegokolwiek uzasadnienia... żal mi ich... nie znają sie:/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2009 19:15
Mary-Kate ma swój styl, a wy się nie znacie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2009 16:33
Olsenka do bani i ta druga tez ale Paris nie tak zle! Moze nie do Armaniego ale tak najlepiej z nich wszystkich
odpowiedz

Polecane dla Ciebie