Macademian Girl, jakiej nie znacie! Bez stroików, okularów, piór wygląda lepiej?

Szafiarka w nieco naturalniejszym wydaniu.
Macademian Girl, jakiej nie znacie! Bez stroików, okularów, piór wygląda lepiej?
fot. instagr.am/macademiangirl
30.03.2014

Myśląc o polskich blogerkach modowych, niemal automatycznie większość z nas wymienia takie postaci jak Kasia Tusk, Maffashion czy Jessica Mercedes. To dziewczyny pozujące na koleżanki z sąsiedztwa, w których szafach nie brakuje ubrań za tysiące złotych, ale większość ich stylizacji opiera się na znanych i przystępnych cenowo sieciówkach. Tamara Gonzalez Perea na pewno nie jest tak aż tak przystępna, ale to nie oznacza, że nie inspiruje swoich czytelniczek. Ma 24 lata, mieszka w Szczecinie i jest lepiej znana jako Macademian Girl.

Blogerka zasłynęła niezwykłym zmysłem artystycznym, który realizuje w swoich stylizacjach. Próżno u niej szukać klasycznych połączeń w stylu jeansy i top z H&M. Jej znakiem rozpoznawczym jest absolutny brak zahamowań, jeśli chodzi o stosowanie kolorów. Nie boi się kontrowersyjnych połączeń, a w jej szafie dominują pstrokate sukienki, farbowane futerka czy ekstrawaganckie nakrycia głowy. Całość dopełnia wyrazistym makijażem. Obok niej trudno przejść obojętnie, ale jeszcze trudniej próbować ją naśladować.

Wielu zarzuca jej, że wcale się nie ubiera, ale wręcz... przebiera. Nic bardziej mylnego! Styl Tamary to nie wyłącznie poza przeznaczona na potrzeby kolejnej sesji zdjęciowej, ale jej prawdziwe oblicze. Nie oznacza to jednak, że zawsze prezentuje się równie widowiskowo. Czasami nawet ona pozwala sobie na nieco większą naturalność i swobodę. Zobaczcie Macademian Girl, jakiej większość z nas nie zna...

Taką Macademian Girl znamy z jej bloga. Czasami jednak i ona pozwala sobie na nieco więcej swobody...

A może jednak lepiej w znanym wszystkim stylu? :)

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
oll (Ocena: 5) 07.06.2014 20:55
jeju, zez zezem.. nikt nie jest idealny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2014 13:45
bez stroików, okularów i piór, ale nadal z zezem:/
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 02.04.2014 21:09
które to zdjęcie ma prezentować naturalność?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2014 19:19
moim zdaniem jako jedna z nielicznych polskich blogerek ma własny, oryginalny styl, a nie skopiowany z manekinów na wystawach sklepowych.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2014 10:00
beznadziejna, wczoraj była w dzien dobry tvn. po co ją tam posadzili to niewiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo