Gwiazdy, które żałują swoich tatuaży (Słusznie? Oceńcie same!)

Oto najlepszy dowód na to, że motyw tatuażu trzeba dwa razy przemyśleć.
Gwiazdy, które żałują swoich tatuaży (Słusznie? Oceńcie same!)
15.03.2014

Tatuaże na dobre wkroczyły na salony. Trwałe wzory na ciele już nie kojarzą się ze światem przestępczym i patologicznym środowiskiem. A to wszystko dzięki gwiazdom, które coraz częściej eksponują własne malowidła. Są znani, bogaci, utalentowani, więc skoro oni mogą, to ja też – w ten sposób działa każda moda. Niestety, popularność i status finansowy nie gwarantują, że każdy pomysł okaże się trafny. Przed Wami przedstawiciele świata filmu i muzyki, którzy po jakimś czasie bardzo pożałowali swojej decyzji...

Choć gwiazdy narażone są na ciągłą obserwację, a ciało w ich zawodach odgrywa zasadniczą rolę, nawet one bywają ofiarami własnej bezmyślności. A wystarczyło pamiętać o prostej zasadzie – nigdy nie należy tatuować imion i wizerunków nawet najbliższych osób. Ludzie niestety czasami się rozstają, a taka trwała pamiątka z czasem traci rację bytu. Najgłośniejszym polskim przypadkiem był piłkarz i celebryta Radek Majdan, który zdecydował się na wizerunek Dody na przedramieniu. Po rozwodzie musiał zdecydować – usunąć czy zamalować.

Pierwsza opcja na pewno nie jest pewna, szybka, tania i bezbolesna. Osoby, które poddały się zabiegowi usunięcia porównują go do jednego – wypalania skóry gorącym żelazem. Zazwyczaj nie udaje się pozbyć całości wzoru. Druga możliwość wiąże się z nowym, zazwyczaj jeszcze większym tatuażem maskującym. Inni żałują i będą żałować do końca życia, ale ostatecznie nie decydują się na żadną z powyższych opcji.

Oto gwiazdy, które są najlepszym przykładem na to, że przed zrobieniem tatuażu należy bardzo dokładnie przemyśleć motyw!

nieudane tatuaże

Radek Majdan po rozwodzie zamienił roznegliżowaną Dodę na Indianina. Dzisiaj sam jest właścicielem studia tatuażu.

nieudane tatuaże

Johnny Depp po rozstaniu z Winoną Ryder bardzo żałował decyzji o pamiątkowym tatuażu. Wszystko wskazuje jednak na to, że wciąż widnieje na jego ramieniu.

nieudane tatuaże

Eva Longoria po rozwodzie z Tony`m Parkerem cierpiała nie tylko psychicznie, ale także fizycznie. Zdecydowała się na usunięcie trzech tatuaży nawiązujących do byłego partnera. Były do daty i symbole związane z ich związkiem.

nieudane tatuaże

Britney Spears przez jakiś czas była zainteresowana Kabałą - filozofią judaistyczną. Kiedy zainteresowanie religią minęło, usunęła także nawiązujący do tematu tatuaż na karku.

nieudane tatuaże

Megan Fox była tak zafascynowana postacią Marilyn Monroe, że postanowiła wytatuować sobie jej wizerunek na ręce. Niestety, była to ślepa miłość. Z czasem aktorka stwierdziła, że Monroe wcale nie była taka fajna i tatuaż usunęła.

nieudane tatuaże

Russell Brand i Katy Perry kochali się tak mocno, że zdecydowali się na identyczne tatuaże. Po szybkim rozwodzie aktor usunął pamiątkę.

nieudane tatuaże

Angelina Jolie zdecydowała się na trwałe wyznanie miłości, ale po rozwodzie z mężem Billy`m Bobem Thorntonem pamiątka zaczęła jej uwierać. Dzisiaj w tym samym miejscu widnieją dane jej wszystkich dzieci.

nieudane tatuaże

Kelly Osbourne systematycznie usuwa tatuaże, które nazywa błędami młodości. Jeden z nich przedstawiał instrument muzyczny keyboard, co było o tyle ciekawe, że córka Ozzy`ego nie potrafi nawet na nim grać.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 18:26
MULTIKINO ROZDAJE BILETY! Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/e6896 Promocja do wyczerpania zapasów.
odpowiedz
mlodaa (Ocena: 5) 15.03.2014 20:32
ps. Depp trochę zmienił swój tatuaż i teraz nie ma napisane "winona forever" ale "wino forever" :) to tak na marginesie...
odpowiedz
Julia (Ocena: 5) 15.03.2014 11:26
Coś czuję, że gabinety gdzie usuwane są tatuaże za kilka lat będą miały oblężenie. teraz każda 16-18latka robi sobie piórka, gwiazdki i jaskółki co niedługo będzie mega obciachem. Sama mam 19 lat i może sama się zdecyduje na tatuaż, ale dobrze to przemyślę. Bo tak jak ubranie, fryzura, biżuteria się nudzą tak samo tatuaż!!!
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie