WPADKA DNIA: Prześwitujący strój polskiej aktorki na rozdaniu Orłów 2014

Zbyt odważny? Zdziwisz się, kto się tak ubrał.
WPADKA DNIA: Prześwitujący strój polskiej aktorki na rozdaniu Orłów 2014
Fot. ONS
11.03.2014

Wczoraj wieczorem odbyło się wręczenie Orłów 2014, czyli najważniejszych nagród filmowych w naszym kraju. Polska Akademia Filmowa postanowiła przyznać statuetki m.in. Agacie Kuleszy za główną rolę kobiecą w filmie „Ida” (obraz został nagrodzony również w kategorii Najlepszy Film, Najlepsza Reżyseria oraz Najlepszy Montaż), Dawidowi Ogrodnikowi za kreację w „Chce się żyć”, czy Arkadiuszowi Jakubikowi za rolę drugoplanową w tym filmie.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet. Największe zainteresowanie wzbudziła Małgorzata Kożuchowska, która podobno spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jej obszerna kreacja zakrywała jednak brzuszek, dlatego domysłom, czy faktycznie jest w ciąży, nie było końca.

Sporo kontrowersji wzbudził również strój… Katarzyny Herman. Szerokie spodnie na kant plus prześwitująca góra zdecydowanie przykuwały uwagę.

Myślicie, że to odpowiedni ubiór na taką galę?

Katarzyna Herman

Fot. ONS

Katarzyna Herman

Fot. ONS

Agata Kulesza

Fot. ONS

Joanna Kulig

Fot. ONS

Joanna Kulig

Małgorzata Kożuchowska

Fot. ONS

Katarzyna Herman

Fot. ONS

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Olka (Ocena: 5) 27.03.2014 15:18
Herman popełnia modową zbrodnię. Chyba jest to najwyższy czas aby aktora skorzystała z cennych rad jakie dają luxusowi.pl. Niestety jej stylizacja podczas gali Orłów wypadła koszmarnie. Prześwitująca góra i spodnie na kant całkowicie się ze sobą gryzą, a dobór dodatków tylko pogrąża całość.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 18:27
MULTIKINO ROZDAJE BILETY! Z okazji urodzin Multikino rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/e6896 Promocja do wyczerpania zapasów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2014 23:37
Weszłam w ten artykuł, a kompletnie mnie to nie interesuje. Jestem zagubiona, którą drogą mam podążać?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2014 12:16
mam mieszane uczucia co do tego stroju, ale raczej jestem na nie. Chyba nie wypada na taką galę zakładać czegoś takiego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo