Ubierz się jak Ashlee Simpson!

Ostatnio otrzymałyśmy od was mnóstwo maili z prośbą o przygotowanie zestawu w stylu Ashlee Simpson. Postanowiłyśmy spełnić wasze świąteczne życzenie…
Ubierz się jak Ashlee Simpson!
27.12.2008

Miesiąc temu świat obiegła wiadomość o tym, że Ashlee Simpson urodziła swoje pierwsze dziecko – syna o imieniu Bronx Mowgli Wentz. W wywiadach zapewnia, że zarówno ona, jak i jej pociecha czują się świetnie, a macierzyństwo sprawia jej nie lada frajdę. Przyznaje jednak, że wszystko ma dobre i złe strony, ponieważ brakuje jej czasu na odpoczynek. Wygląda więc na to, że Ashlee zamierza się na razie ustatkować i wieść spokojne życie kochającej żony oraz matki…

My, postanowiłyśmy przypomnieć sobie, jak wyglądała Ashlee sprzed ciąży, kiedy, mimo swoich 24 lat, przypominała raczej nastolatkę niż dojrzałą kobietę.

Ashlee to prawdziwa szczęściara – ma świeżą, promienną cerę oraz delikatne, regularne rysy twarzy, a to, jak wiadomo, gwarancja długiej młodości.

Zestaw w stylu Ashlee to propozycja dla młodych, zabieganych dziewczyn, lubiących być na topie. Prosto, nieskomplikowanie, ale z charakterem i pazurem. Bazę stroju stanowią czarne, obcisłe jeansy, luźny, błękitny T-shirt i długi, grafitowy kardigan. Całość uzupełniają stylowe dodatki – pojemna, lakierowana torba na drobiazgi, ciemne okulary oraz delikatna biżuteria – wisior na cienkim łańcuszku oraz białe korale. Zestaw nie mógłby się jednak obyć bez kluczowego elementu – niebieskich platform YSL. My (na pocieszenie), znalazłyśmy bardzo podobne na stronie Bucikowo.pl.

Jeśli chciałybyście zobaczyć zestaw w stylu Kate Holmes, koniecznie kliknijcie tu.

Polecane wideo

Komentarze (87)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2009 14:36
fajniejsze sa ray bany
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2009 15:07
ALE ONA JEST STRASZNIE CHUDA!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2009 16:26
cudne te buty!! Normalnie brak mi słów, chyba w takie zainwestuje ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2009 00:18
piękne ma buty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2009 14:39
A moze ubierz się jak ty i niech Ashlee Simpson ubierze się jak ty ?? :) Co wy na to LoL
odpowiedz

Polecane dla Ciebie