Czy krótka fryzura może być SEXY? Oto 9 foto-dowodów, że TAK!

Te gwiazdy ścięły włosy i wyglądają lepiej niż kiedykolwiek!
Czy krótka fryzura może być SEXY? Oto 9 foto-dowodów, że TAK!
20.01.2014

Długie włosy uchodzą za bardzo istotny atrybut kobiecości. Falujące na wietrze fale i loki, przygryzanie końcówek, zawijanie ich wokół palca – mężczyźni uwielbiają nas w takim wydaniu. Przyjęło się, że wraz z ich długością, wzrasta nasz seksapil. Krótkie fryzury nie kojarzą się w ten sposób. Uznajemy je za wygodne i praktyczne, ale na pewno nie za seksowne. Decyzja o obcięciu włosów może być niezwykle traumatyczna, o czym przekonała się chyba każda kobieta, która podjęła to wyzwanie.

Fakty przeczą wszystkim tym obawom. I w tym przypadku sprawdza się zasada, że ładnemu we wszystkim ładnie. Piękna kobieta z fryzurą „na chłopczycę” nie tylko nie traci swojej urody, ale może ją jeszcze wyraźniej wyeksponować. Grunt to odpowiednie cięcie i ułożenie. Niektóre z nas będą się prezentowały zjawiskowo z burzą rozwianych włosów, dla innych wskazane jest ich upięcie. Spójrzcie na największe gwiazdy, które doskonale wiedzą, jak powinno to wyglądać.

Dzięki zmianie fryzury na krótszą, większość z nich nie schodziła z czołówek kolorowych mediów przez długie tygodnie. Eksperci analizowali, czy to dobry krok dla ich wizerunku, komentatorzy oceniali efekt końcowy. Im krótsze włosy, tym większe zamieszanie. Te zdjęcia udowadniają jednak, że w ich przypadku było warto. Wyglądają tak wspaniale, że nie wyobrażamy sobie nawet ich powrotu do dłuższych (chociaż niektóre już to zrobiły)...

Takie piękności jak Rihanna, Emma Watson, Natalie Portman czy Keira Knightley wiedzą, co dobre!

krótkie włosy

Keira Knightley

krótkie włosy

Rihanna

krótkie włosy

Jennifer Hudson

krótkie włosy

Natalie Portman

krótkie włosy

Emma Watson

krótkie włosy

Charlize Theron

krótkie włosy

Halle Berry

krótkie włosy

Anne Hathaway

krótkie włosy

Jennifer Lawrence

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2014 18:09
A ja mam od roku krótkie włoski i jestem bardzo zadowolona z nich. Wcześniej miałam długie złociste ale przy tej fryzurce którą mam teraz nabrałam drapieżności i to lubią mężczyźni!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2014 16:49
pomalowani chłopcy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2014 16:46
jednak kazda z nich bedzuie wygladac bardziej sexi i kobieco w dlugich :) z reszta facetom podobaja sie dlugie wlosy ... no chyba ze nie chcemy sie im podobac to juz inna kwestia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 22:27
moim zdaniem Anne Hathaway i Jennifer Lawrence lepiej wyglądały w długich :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 21:35
Tjaaa kobieta wygląda dobrze tylko w długich włosach. Rozczaruję Was moje drogie, jest wiele kobiet, którym długie włosy nie pasują, chociażby ze względu na rysy i kształt twarzy. Mam fryzurę jak Charlize Theron i nie zmienię jej na żadną inną. Ongiś miałam długie włosy, wyglądałam tragicznie pomimo kilku różnych fryzur.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie