Najgłupsze TATUAŻE gwiazd: Motto anorektyczek, YOLO na dłoni & inne

W ich przypadku decyzja o tatuażu była zbyt pochopna.
Najgłupsze TATUAŻE gwiazd: Motto anorektyczek, YOLO na dłoni & inne
15.01.2014

Co należy zrobić przed upiększeniem swojego ciała tatuażem? Niektórzy zaczynają od wyboru wzoru i tatuażysty, zapominając o najważniejszym – poważnym zastanowieniem się, czy to na pewno dobry pomysł. Choć nie wszystkich to przekonuje, błędy młodości potrafią ciągnąć się za nami przez całe życie. Lekkomyślne decyzje mogą w przyszłości wpłynąć na to, jak będziemy postrzegani, a chyba każdemu zależy na dobrej opinii?

Wpadki zdarzają nawet najbardziej znanym. Niektórzy pozwolili sobie na małe szaleństwo w zamierzchłych czasach, kiedy o ich istnieniu wiedziała tylko najbliższa rodzina i znajomi ze szkoły, inni zbłądzili będąc już osobami publicznymi. Jedno jest pewne – jeśli jeszcze nie żałują tego kroku, kiedyś na pewno będą.

Zobaczcie z nami skrywane na co dzień tajemnice największych gwiazd. Zazwyczaj kryją się pod ubraniami, ale w przypadku tak znanych postaci, ich ukrycie przed światem nie jest proste. Zawsze znajdzie się fotograf, który wychwyci odpowiedni moment. W ten właśnie sposób światło dzienne ujrzały te koszmarki!

Jakie dziwne tatuaże ukrywają Angelina Jolie, Jessica Alba, Zac Efron czy Brad Pitt? Zobaczcie!

tatuaże gwiazd

Hayden Panettiere jest doskonałym przykładem na to, że jeśli decydujemy się na tatuaż tekstowy, to najlepiej w języku, który dobrze znamy. Aktorka zdecydowała się na włoską sentencję „Vivere senza rimpianti”, którą można przetłumaczyć jako "żyć tak, by niczego nie żałować". Problem w tym, że w słowie „rimpianti” tatuażysta dodał nadprogramową literę „i”.

tatuaże gwiazd

Megan Fox najwyraźniej nie podziela opinii, że tatuowanie imion ukochanych nie jest najlepszym pomysłem. Mężczyźni przychodzą i odchodzą, a tatuaż pozostaje. Miejmy jednak nadzieję, że tak nie będzie tym razem. Brian, którego imię nosi tuż nad łonem, od niemal 4 lat pozostaje jej mężem.

tatuaże gwiazd

Angelina Jolie wytatuowała tuż nad łonem wielki krzyż oraz sentencję „Quod me nutrit me destruit”, czyli „to, co mnie żywi, niszczy mnie”. Hasło to jest szczególnie popularne wśród anorektyczek.

tatuaże gwiazd

Jessica Alba upiększyła swoje ciało z przeciwnej strony, czyli tuż nad i na samych pośladkach. Nietypową kokardę prezentuje na co dzień swojemu ukochanemu, a także przypadkowym świadkom, kiedy za mocno się pochyli...

tatuaże gwiazd

Ryan Gosling to dla wielu kobiet ucieleśnienie idealnego mężczyzny, ale i jemu zdarza się zbłądzić. Na jego ciele odnaleźć można kilka tatuaży, ale szczególnie ciekawie prezentuje się łapa potwora, która bardziej przypomina... kaktusa.

tatuaże gwiazd

Brad Pitt to świetny aktor, stateczny mąż i ojciec, a także posiadacz bardzo dziwnego tatuażu. Dzieło zaprojektowała sama Angelina Jolie, która przyznała kiedyś, że poziome linie na jego plecach, to efekt... jej nudy.

tatuaże gwiazd

Nicole Richie, choć daleko jej do świętości, wciąż pozostaje dziewicą. Przynajmniej tak możemy wnioskować z tatuażu „Virgin” na jej nadgarstku. Podobno wcale nie chodziło o dziewicę, ale o jej znak zodiaku (Panna to po angielsku Virgo). Wyszło inaczej.

tatuaże gwiazd

Zac Efron zaskoczył wszystkich widocznym tatuażem na dłoni. Nie tylko dlatego, że uchodzi za grzecznego chłopca, ale przede wszystkim ze względu na kontrowersyjny wzór. YOLO to skrót od You Only Live Once, czyl i „żyje się tylko raz”. Hasło to jest niezwykle popularne wśród zbuntowanych nastolatków, a aktor wytatuował je sobie w wieku 24 lat.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2014 11:49
obczajcie tatuaże biebera albo one direction - oni dopiero mają brudnopis na ciele.
odpowiedz
kithy (Ocena: 5) 15.01.2014 22:20
nutrit znaczy bardziej pielęgnować od słowa pielęgniarka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2014 21:41
ohydne te tatuaże
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2014 15:18
Quod me nutrit me destruit- to co mnie TWORZY, niszczy mnie Jedno słowo, a zmienia cały sens zdania
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo