Gwiazdorski EFEKT JO-JO: Wahania wagi nie omijają nawet ich!

Chudną, tyją i tak w kółko!
Gwiazdorski EFEKT JO-JO: Wahania wagi nie omijają nawet ich!
09.01.2014

W ostatnich dniach głośno jest na temat zwierzeń amerykańskiej piosenkarki Keshy, która robi sobie chwilową przerwę w karierze, by zapanować nad własnym ciałem. Udaje się do ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania. Pretekstem do całej historii były zdjęcia, które wykonano 26-latce na plaży. Media donosiły, że gwiazdka pop straszliwie się roztyła. Rzeczywiście, przybrała kilka kilogramów na wadze, ale sprawa ma swoje drugie dno. Dzisiaj wiemy, że przez lata była zmuszana przez managerów do odchudzania się. Musiała głodować, by wyglądać coraz bardziej atrakcyjnie. W przeciwnym razie była obrażana przez współpracowników i straszona, że to koniec jej kariery.

Wahania wagi to jednak chleb powszedni w showbiznesie. Artyści i celebryci muszą szczególnie uważać na swój wizerunek, a kiedy pojawi się na nim chociaż najmniejsza skaza, są mieszani z błotem przez internautów i brukowe media. Niektórzy wychodzą z założenia, że gwiazda ma obowiązek i doskonałe warunki do tego, by zawsze wyglądać perfekcyjnie. Zapominamy jednak, że to wciąż ludzie. Ze swoimi słabościami i zaburzeniami.

Mało kto pamięta, że nawet dzisiejsze bożyszcze milionów kobiet na całym świecie, Ryan Gosling, jeszcze niedawno miał na brzuchu nie imponujące mięśnie, ale sporą warstwę tkanki tłuszczowej. Dziś prezentuje się zjawiskowo, ale czy przestaniemy go cenić, jeśli znowu przydarzy mu się gorsza forma? Na temat efektu jo-jo takich gwiazd jak Britney Spears, Christina Aguilera czy Mariah Carey mówi się od wielu lat. Piosenkarki dosłownie pojawiają się i znikają. Od rozmiaru S do XXL.

Zobaczcie tych, którzy wciąż muszą walczyć o swoje ciało!

waga gwiazd

Piosenkarka Jessica Simpson rozpoczynała karierę jako wyjątkowo zgrabna dziewczyna. Z wiekiem jest jej jednak coraz więcej.

waga gwiazd

Nawet supermodelce zdarza się stracić kontrolę nad własnym wyglądem. Tyra Banks z masywną sylwetką to nie efekt zabawy grafika komputerowego, ale rzeczywistość sprzed kilku lat.

waga gwiazd

Christina Aguilera jeszcze kilka lat temu wyglądała jak siostra bliźniaczka Jessici Simpson. I nic się nie zmieniło, bo ona także przybrała na wadze. Wciąż się odchudza, ale kilogramy szybko wracają.

waga gwiazd

Problemy z wagą nie ominęły Britney Spears. Piosenkarka jest typowym przykładem osoby z efektem jo-jo. Potrafi bardzo schudnąć, by po chwili znowu się zaokrąglić.

waga gwiazd

Wspomniana na początku materiału piosenkarka Kesha - wizerunek sprzed kilku miesięcy kontra współczesny. Kiedy zerwała współpracę z managerami, którzy zmuszali ją do głodzenia się, automatycznie zmieniło się jej ciało.

waga gwiazd

Pod koniec 2010 roku media donosiły, że Ryan Gosling stracił rolę przez swoją tuszę. Rzeczywiście, prezentował się wtedy nieco inaczej, niż zwykle. Dzisiaj powrócił już do swojej najlepszej formy, ale jak widać, nawet jemu zdarzają się takie problemy.

waga gwiazd

Mariah Carey nigdy nie uchodziła za drobną gwiazdę, ale przez lata mogła się pochwalić piękną sylwetką. Co jakiś czas waga wymyka się jej spod kontroli.

waga gwiazd

Królowa amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey także pojawia się i znika. Kuracje odchudzające przynoszą tylko chwilowy efekt. Prędzej czy później pełna twarz i krągłości powracają.

waga gwiazd

Wystarczy stracić z oczu Janet Jackson na kilka miesięcy, by później zupełnie jej nie rozpoznać. Raz prezentuje się niczym trenerka fitnessu, innym razem jest jej dwukrotnie więcej.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Ig (Ocena: 5) 18.01.2014 10:41
Tyra Banks piękna !
odpowiedz
patrii (Ocena: 5) 12.01.2014 09:49
youtube: lo mas nuevo del 2014 solo dame un momento Ruben k feat tomy !! polecam, imprezowa piosenka, merengue !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2014 04:35
Gosling szczupły czy gruby i tak za-je-bi-sty !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2014 14:44
Kesha choćby nie wiem co robiła ze sobą ma PASKUDNĄ figurę! Z jej "kształtem" ubieranie body to samobójstwo!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2014 10:15
To też ludzie. Jednak to co najbardziej rzuca mi się w oczy to to, że część gwiazd mimo że jest szczupła to są bardzo niezgrabni :| np. Kesha - okropna figura! Nawet jak byla szczupla to jakaś taka koślawa, to samo Britney - co by nie robiła masywne uda zostaną. Wiem, że nie ma ludzi idealnych, ale w takim razie czemu ich na takich kreują?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie