Te gwiazdy mogą być wdzięczne chirurgom plastycznym! (Foto PRZED i PO)

Są dowodem na to, że dobry specjalista potrafi zdziałać cuda.
Te gwiazdy mogą być wdzięczne chirurgom plastycznym! (Foto PRZED i PO)
04.01.2014

Jeszcze kilka lat temu operacje plastyczne były tematem tabu. Media w sensacyjny sposób donosiły o nie do końca naturalnych przemianach gwiazd, a publika wytykała je palcami. Nowy nos, odessany tłuszcza czy powiększone piersi dla większości z nas kojarzyły się z hollywoodzką sztucznością. Dzisiaj za sensację możemy uznać fakt, że któryś celebryta jeszcze niczego sobie nie poprawił. Korzystanie z usług chirurgów plastycznych staje się powoli tak samo normalne, jak wizyta u kosmetyczki.

Nie oznacza to, że znani i lubiani otwarcie opowiadają o wszystkim, co sobie zoperowali. Wystarczy jednak, że nie są wytykani palcami. Jeśli tylko prezentują się lepiej, niż wcześniej, to nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować dobrego gustu i oddania się w ręce prawdziwych profesjonalistów. Nie muszą zbyt dużo na ten temat mówić, bo uwadze mediów i fanów nic nie ucieknie. W każdej chwili możemy porównać archiwalne i aktualne zdjęcia, by wszystko stało się jasne.

W serwisie likes.com pojawiło się zestawienie gwiazd, które raczej nie kojarzą nam się z uzależnieniem od chirurgii plastycznej, a które jednak z niej korzystają. Zazwyczaj ich przemiany są subtelne i można je zaliczyć do udanych, ale to kolejny dowód na to, że nikt nie jest idealny. Nawet bożyszcza milionów mają kompleksy, z którymi starają się za wszelką cenę walczyć.

Kto wyszedł na tym najlepiej?

operacje plastyczne gwiazd

Gwiazda serialu „Gossip Girl”, Blake Lively, kilka lat temu wyglądała nieco inaczej. Prawdopodobnie w 2006 roku przeszła operację powiększenia piersi. Zmienił się także jej nos, który najwyraźniej został poprawiony przez chirurga. Wiele wskazuje również na to, że modyfikacji uległ jej podbródek.

operacje plastyczne gwiazd

Amerykańska supermodelka, aktorka i prezenterka, Tyra Banks, skończyła niedawno 40 lat, ale wciąż wygląda świetnie. To nie tylko jej zasługa. Specjaliści podejrzewają, że zmieniła wiele elementów swojej twarzy, ale korekcja kształtu nosa pozostaje bezdyskusyjna.

operacje plastyczne gwiazd

Popularna piosenkarka Taylor Swift, która zaczynała od muzyki country, by stać się jedną z największych gwiazd światowego popu, także podejrzewana jest o nie do końca naturalną przemianę. Na przestrzeni lat wyraźnie urósł jej biust i raczej nie jest to kwestia stanika push-up...

operacje plastyczne gwiazd

Słynna celebrytka i osobowość telewizyjna Kim Kardashian, to wręcz ucieleśnienie chirurgicznych transformacji. Choć już przed laty trudno było odmówić jej urody, gwiazdka zaczęła systematycznie poprawiać swój wygląd. Implanty piersi i kształt pośladków to nie wszystko. Najbardziej zmieniła się jej twarz!

operacje plastyczne gwiazd

Utalentowana aktorka Scarlett Johansson to dowód na to, że kobiety są jak wino. Z roku na rok wygląda coraz piękniej, ale to nie tylko kwestia genów. Wiele wskazuje na to, że zgrabny nos przeszedł kilka drobnych poprawek. Świetna robota, bo gwiazda wciąż wygląda atrakcyjnie i naturalnie.

operacje plastyczne gwiazd

Piosenkarka po przejściach, czyli Britney Spears, także postanowiła zmienić nieco kształt swojego nosa. Jest zgrabniejszy i zdecydowanie mniej rzuca się w oczy. Miejmy nadzieję, że to koniec poprawek, bo gwiazda jest zdolna do wszystkiego... (Ogolenie głowy to tylko jeden z przykładów).

operacje plastyczne gwiazd

O tej kobiecie marzy większość mężczyzn na świecie. Seksowna aktorka Megan Fox ciężko na to pracowała, bo przemianie uległa praktycznie cała jej twarz. Nowy kształt nosa, uwydatnione kości policzkowe, większe usta. Męskie uwielbienie świadczy o tym, że wyszło całkiem nieźle.

operacje plastyczne gwiazd

Aktorka Jennifer Aniston posądzana jest przede wszystkim o korektę nosa, co nie jest raczej niezwykłe w tym towarzystwie. W jej przypadku zmiana nie jest jednak drastyczna i zabieg można uznać za udany.

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2014 23:01
Ja marzę o korekcie nosa. Może pewnego dnia... :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2014 23:11
kim byla kiedys taka ladna.....
odpowiedz
kai (Ocena: 5) 05.01.2014 23:25
Chyba nie wszystkie są przerobione. W niektórych przypadkach to kwestia wieku (twarz staje się szczuplejsza, kości policzkowe bardziej widoczne), oświetlenia i makijażu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2014 20:45
I co z tego?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2014 13:32
Megan Fox jest paskudna, nie wiem czym wszyscy się zachwycają... przed operacjami była ładniejsza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie