Zgadnij, kto to! (Ikona stylu w niecodziennym wydaniu...)

Rzadko pojawiała się bez makijażu. Czy miała się czego wstydzić?
Zgadnij, kto to! (Ikona stylu w niecodziennym wydaniu...)
27.12.2013

Makijaż naprawdę czyni cuda, o czym przekonywałyśmy Was wielokrotnie, publikując zdjęcia niesamowitych metamorfoz. Nawet szara myszka przy pomocy odpowiednich specyfików może przemienić się w prawdziwą seksbombę. Jednak nie każda ma szansę na to, by przy okazji stać się symbolem swoich czasów i pozostać megagwiazdą, nawet jeśli już od dawna nie ma jej wśród nas... 

Gwiazda, którą prezentujemy, to postać wyjątkowo nieoczywista. Tajemnicze jest jej życie, kulisy kariery, śmierć... Stała się ikoną stylu już za życia, a jej fenomen wcale nie gaśnie. Wręcz przeciwnie – kolejne pokolenia małych dziewczynek marzą o tym, by prezentować taką klasę, jak ona. Charakterystyczny kolor włosów, wyraziste usta i pieprzyk nad ustami przynoszą oczywiste skojarzenia.

Przez całe życie wykonano jej tysiące fotografii. Jednak zdecydowana większość z nich to portrety lub sceny z filmów, w których wystąpiła. Jej prywatny wizerunek był głęboko skrywaną tajemnicą. Zachowało się zaledwie kilka zdjęć, na których nasza bohaterka prezentuje swoje naturalne oblicze. Bez makijażu, pieprzyka, starannie ułożonych włosów. Zobaczcie je!

Marilyn Monroe

Pewnie już wiecie, kto to...

Marilyn Monroe

Karierę zawodową rozpoczynała jako modelka prezentująca stroje kąpielowe.

Marilyn Monroe

Zasłynęła jednak jako aktorka i to właśnie role filmowe zapewniły jej nieśmiertelność.

Marilyn Monroe

Taką ją zapamiętamy. Zdjęcia bez makijażu wcale jednak nie ujmują jej uroku!

Marilyn Monroe

Jedyna i niepowtarzalna Marilyn Monroe - symbol seksu i stylu. Musimy przyznać, że jej oficjalny wizerunek nieco różni się od prywatnego.

Marilyn Monroe

Urodziła się w 1926 roku jako Norma Mortenson...

Marilyn Monroe

Zmarła zaledwie 36 lat później, w 1962 roku.

Marilyn Monroe

Dzisiaj miałaby 87 lat.

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Kamila (Ocena: 5) 27.12.2013 23:58
Uwielbiam czytać jej biografie i oglądać dokumenty. Była przepiękną i silną kobietą o cudownej duszy, szkoda tylko, że ludzie jak i prasa byli tacy złośliwi wobec niej co raz wymyślając głupie plotki o romansach, aborcjach itp. Nawet "Mój tydzień z Marilyn" jest kolejnym kłamstwem :/ a szkoda, bo przez to nie mogła zostać tak bardzo upragnioną aktorką dramatyczną, gdyż ludzie zaszufladkowali ją sobie w jednej kategorii. Co do artykułu to wolę ją w wersji bez makijażu, na ostatnich zdjęciach była lansowana na boginię seksu, a na normalnych zdjęciach w basenie widać jej prawdziwą dziewczęcą urodę, która odzwierciedlała jej niewinną osobowość. Mówienie, że bez makijażu nie jest już symbolem seksu jest żałosne, bo to nie makijaż czy seksowna poza o tym świadczy.
odpowiedz
hue hue hue zazdrośnice (Ocena: 5) 27.12.2013 23:55
oj i bez makijażu ma "to coś"
odpowiedz
Olga (Ocena: 5) 27.12.2013 22:00
Bez makijażu wygląda równie pięknie a nawet powiedziałabym że lepiej ;) Jak kto pisze ze wygląda zupełnie zwyczajnie jak większośc kobiet to jest w błędzie... nawet gdybym tone makijażu nałożyła na zwyczajną kobete nie wyglądała by lepiej od marylin bez make up-u!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2013 21:53
jestem ciekawa, która z Was, drogie, zawistne Panie, wyglądałaby tak, jak MM tylko z pomalowanymi ustami, rzęsami i kreskami :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2013 10:37
W makijażu, eleganckim ubraniu i nienagannej fryzurze i owszem, wygląda cudnie, jednak bez tego wszystkiego zupełnie zwyczajnie jak większość kobiet.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo