Szare myszki polskich salonów?

Piękne kobiety, którym nie wystarczyło chęci i pomysłu, aby ładnie się ubrać…
Szare myszki polskich salonów?
12.12.2008

Zarówno Marysia Góralczyk, jak i Małgorzata Kożuchowska są jednymi z najpiękniejszych młodych, polskich aktorek. Szczególnie ta druga jest znana z nienagannego stylu i perfekcyjnych stylizacji. Regularnie trafia na listy najlepiej ubranych i jest wzorem dla wielu Polek, które chcą wyglądać jak ona. Chętnie, za sprawą fryzur, przeistacza się z niewinnej blondynki, w zadziorną szatynkę, z powabnej piękności w… szarą myszkę. Niestety, podczas pokazu kolekcji Dawida Wolińskiego mieliśmy do czynienia z tym ostatnim z wcieleń znanej aktorki.

Małgosia sprawiała wrażenie, jakby właśnie weszła prosto z ulicy, bez jakiegokolwiek przygotowania. Nałożyła na siebie zbyt wiele skórzanych elementów (wysokie kozaki, wielką torbę, kurtkę), a do tego lekką, satynową sukienkę (jak mniemamy projektu Dawida - wszak niepisaną zasadą pokazów jest przybycie w stroju spod igły samego kreatora). Nie mamy nic przeciwko kontrastom w modzie (wręcz przeciwnie!), ale srebro plus brąz to nie najlepsze połączenie. Gosia dokonała wręcz krwawej egzekucji na subtelnej kreacji! Pozostaje mieć nadzieję, że to jedynie zły dzień, a nie zgubny wpływ małżeństwa na wyczucie stylu.

Marysia Góralczyk postawiła na czerń i odziała się w nią od stóp do głów. A nie od dziś wiadomo, że co za dużo, to niezdrowo. W przypadku monochromatycznych zestawień należy szczególnie uważać, bo łatwo pójść o krok za daleko i otrzeć się np. o mroczny, pogrzebowy klimat, tak jak to miało miejsce w tym przypadku.

Każdemu elementowi z osobna trudno cokolwiek zarzucić, ale na przykładzie Marysi chciałybyśmy doradzić wam dwie rzeczy:

  1. Gdy idziecie na imprezę, podczas której będziecie siedziały, nie ubierajcie się w kreacje uszyte z gniotącej się tkaniny.
  2. Nie łączcie kozaków niesięgających do samych kolan z minispódniczkami, ponieważ uzyskacie pospolity efekt, a na dodatek - pogrubicie optycznie swoje uda.

Polecane wideo

Komentarze (75)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2008 15:24
kozuchowska to kobieta z klasą a goralczyk tu pokazala ze mloda dziewczyna moze byc elegancka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2008 13:41
kozuchowska wygląda jak nicole kidman za młodu. Ładnie,powinna pozostać przy lekko rudawym odcieniu włosów, nie farbować się na blond. Góralczyk tez ładnie. Taka dziewczynka z klasą. Mnie się podoba.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2008 13:06
Kożuchowska świetnie, Góralczyk troszkę za ciemno ale znośnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2008 16:55
Obie laski fajne;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2008 21:30
Obie kreacje bardzo mi się podobają i nie wiem dlaczego niby mają zasłużyc na krytykę ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie