Nie każdej gwieździe do twarzy w czerwonym

Na Mikołajkowym Wieczorze Spełnionych Marzeń obowiązywał jasny dress code - suknia ma być czerwona. Niestety, nie każdemu wyszło to na dobre. Zobacz, kto zaliczył największą wpadkę, a kto wybrał najpiękniejszą kreację.
Nie każdej gwieździe do twarzy w czerwonym
08.12.2008

W sobotę, która była dniem dawania prezentów, odbyła się charytatywna impreza Mikołajkowy Wieczór Spełnionych Marzeń. Wzięły w niej udział gwiazdy, zawsze chętne do pomocy.

Tego dnia obowiązywały jasne zasady dress code'u: kreacje miały być w kolorze stroju Świętego Mikołaja, a więc krwistoczerwone. Mimo że to barwa raczej twarzowa, nie każdemu owy przymus wyszedł na dobre.

Za wpadkę wieczoru uważamy strój Małgosi Foremniak. Do jej filigranowej figury i perfekcyjnych wymiarów nie pasowała zbyt długa (prawie do ziemi) sukienka z frędzlami. Owszem, to motyw bardzo na czasie, ale pasuje wyłącznie do krótkich kreacji przed kolano. Na domiar złego, sukienka nie miała w żaden sposób zaznaczonej talii, przez co sprawiała wrażenie nieforemnego (co za ironia losu!) worka. W takich chwilach najbardziej żałujemy, że kobieta, która naprawdę ma co pokazać, którą natura obdarzyła fantastycznym ciałem, nie wykorzystuje należycie swoich walorów i ukrywa się pod tego rodzaju sukmaną.

Na szczęście, nie zabrakło również pozytywnych odsłon czerwieni. Naszym zdaniem, na szczególną pochwałę zasłużyła piękna modelka (co prawda emerytowana) oraz dziennikarka - Agnieszka Maciąg. Zamiast klasycznej sukienki wieczorowej zdecydowała się ona na włożenie satynowej bluzki z długim rękawem oraz wąskiej, krótkiej spódnicy z podwyższonym stanem. Ozdobnym elementem stroju była okazała kokarda zawiązana przy szyi. Agnieszka nie założyła już żadnej dodatkowej biżuterii, co całokształtowi wyszło na dobre.

O imprezie tej wspominamy także z innego niż modowy powodu. Otóż, był to swego rodzaju show-biznesowy debiut znanej z programu „Mam talent" - Pauliny Lendy, która pojawiła się na scenie wraz z innymi gwiazdami. Oby Święty Mikołaj przyniósł jej w tym roku karierę i sukces!

Polecane wideo

Komentarze (232)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2009 20:30
zeby sw mikolaj przyniosl jej wosk do depilacji hahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2009 20:28
oo fee lenda jakie klaki na rekach!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2009 18:04
Moim zdaniem jedną z najpiękniejszych polek jest Anna Samusionek. Co o tym sądzicie??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2009 21:50
dla wszystkich, którzy tak ośmieszają Paulinę Lende. słuchajcie niektóre dziewczyny mają więcej testosteronu(męski hormon płciowy) tak samo jak i niektórzy mężczyźni są bardziej dziewczęcy a inni mniej. więc popatrzcie się na siebie. dziewczyna ma cudowny głos i zwróćcie uwagę na jej talent a nie tylko na wygląd. taa i ja się nie dziwie że później mówią że jesteśmy nie tolerancyjni.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2009 21:05
Ta ostatnia to ... <bllee.>
odpowiedz

Polecane dla Ciebie