Ubierz się jak KRISTEN STEWART: Skórzane spodnie, klasyczna marynarka, bordowe szpilki. Z KLASĄ!

W tym zestawie możesz iść i do pracy, i na imprezę!
Ubierz się jak KRISTEN STEWART: Skórzane spodnie, klasyczna marynarka, bordowe szpilki. Z KLASĄ!
25.03.2013

Chyba każda fanka Zmierzchu i niekwestionowanego uroku Roberta Pattinsona chciałaby choć przez chwilę stać się Kristen Stewart i spędzić u boku boskiego aktora przynajmniej kilkanaście minut. Niestety, póki co musi to pozostać w sferze naszych marzeń…

Młoda aktorka, za sprawą ekranizacji kultowej książki, z dnia na dzień stała się zapraszaną na wielkie gale gwiazdą. W przeciwieństwie do wielu swoich rówieśniczek doskonale wie, co jej się podoba, a co nie, i ma całkiem dobrze wyrobiony styl.

 Kristen Stewart

Ostatnio filmowa Bella pokazała się na jednej z branżowych imprez w klasycznym zestawie: marynarka, biały top, czarne rurki. Aktorka nie byłaby jednak sobą, gdyby nie „podrasowała” nieco swojej stylizacji. Spodnie są więc oczywiście skórzane, szpilki bordowe, a usta krwistoczerwone. Brawa!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Julka (Ocena: 5) 26.03.2013 18:20
Stylizacja łądna ,ale osobiście to bym nie zakładała tego naszyjniku i tę bransoletkę zamieniła na jakąś inną. Bardzo pasowałaby tu jakaś z dziubeki złota najlepiej.
odpowiedz
Jellow (Ocena: 5) 26.03.2013 15:38
Żeby uzupełnić zestaw radził bvm sięgnąć po dodatkowe akcesoria. A że drogo jest źle i be to można użyć czegoś modnego i taniego np. naklejek na telefon, torebkę, rower, auto etc. Takie rzeczy można znaleźć na diamondskins.pl
odpowiedz
M (Ocena: 5) 25.03.2013 21:39
oszustwo, to oszustwo, nawet za złotówkę jest karane
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2013 12:02
Ta marynarka z H&M jest ładnie skrojona, ale niestety rękawy ma za krótkie, więc jeśli ktoś ją kupi, musi podwijać.
odpowiedz
magda (Ocena: 5) 25.03.2013 11:27
bardzo mi sie podoba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo