Najpiękniejsze Oscarowe akcesoria - TOP 8!

Kto zasłużył na modowego Oscara?
Najpiękniejsze Oscarowe akcesoria - TOP 8!
25.02.2013

Dodatki robią kreację. Wiedzą o tym gwiazdy Hollywood, które do szytych na zamówienie sukni Couture dobrały kosztowną biżuterię i wyjątkowe torebki.

Charlize Theron

Charlize Theron zaprezentowała sporo: zabójczą figurę, przepiękną suknię Diora, nową króciutką fryzurę i... 110 karatów diamentów! Bransoletki vintage od Harry`ego Winstona są zapewne warte małą fortunę.

Helen Hunt

Helen Hunt w sukience z sieciówki? Nie mówimy o sobotnim wypadzie na kawę, a o najważniejszej gali w Hollywood. Umiejętnie łącząc zwykłą modę i blask z wyższej półki, Helen ozdobiła granatową sukienkę z H&M diamentową broszką o wartości 700 000 dolarów! Żeby luksus za bardzo nie rzucał się w oczy, wpięła ją na wysokości pleców.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston zrezygnowała z czerni i na czerwonym dywanie wystąpiła w... czerwieni. Suknia Valentino i torebka w identycznym kolorze prezentowały się zjawiskowo. 

Jennifer Lawrence

Kolejna gwiazda w kreacji Diora. Jennifer Lawrence zamiast dekoltu ozdobiła plecy, po których spływał diamentowy naszyjnik Chopard. Do tego skromna błyskotka, zaledwie 75 karatów.

Kristen Stewart

Kristen Stewart przebiła wszystkich. Nie dość, że miała przepiękną suknię, to jeszcze akcesoria zupełnie niepowtarzalne - chyba nigdy w historii Oscarów po czerwonym dywanie nie szła (kuśtykała) gwiazda o kulach. No cóż, gdyby Kristen patrzyła pod nogi pewnie nie pokaleczyłaby stóp na tłuczonym szkle. 

Salma Hayek

Salma Hayek nawet w golfie wygląda seksownie. Czarna, aksamitna suknia Alexander McQueen wykończona zjawiskową złotą kolią. Seks! Seks! Seks!

Zoe Saldana

Zoe Saldana pokazała, że więcej nie znaczy lepiej. Biała kreacja Alexis Mabille była dość kontrowersyjna. Spięta w talii białym paskiem zaczęła przypominać kostium wypożyczony z planu Star Treka. 

Sandra Bullock Oscars

Sandra Bullock zaprezentowała swoje słynne lśniące włosy w pełnej krasie. Zamiast wymyślnych koków czy hollywoodzkich fal wybrała blask. A nic nie błyszczy tak jak diamentowa broszka Harry`ego Winstona, w tym wypadku przerobiona na spinkę do włosów.

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2013 14:08
ten portal już dawno mineły dobre czasy ;(
odpowiedz
kate (Ocena: 5) 26.02.2013 16:52
co Stewart robi na Oscarach? -.-
odpowiedz
bezjajec (Ocena: 5) 26.02.2013 16:42
charlize theron to cudowna bogini
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2013 15:52
Salma........... Bóstwo. Kocham ją.
odpowiedz
Ajka (Ocena: 5) 26.02.2013 13:58
Najlepiej, moim zdaniem, wyglądała Amanda Seyfried. Tak samo Jennifer Aniston, ona zawsze wygląda zjawiskowo ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo