Ubierz się jak Alessandra Ambrosio! (Bordowe rurki + ażurowy sweterek + futrzana kamizelka)

Wielkomiejski szyk w najlepszym wydaniu.
Ubierz się jak Alessandra Ambrosio! (Bordowe rurki + ażurowy sweterek + futrzana kamizelka)
11.02.2013

Luty to przejściowy miesiąc. Niby za oknem zima w pełni, a jednak od czasu do czasu słońce zaczyna świecić mocniej i w powietrzu czuć lekki powiew wiosny. Jak ubrać się w taką zmienną pogodową aurę?

Proponujemy stylizację podobną do tej, którą wybrała ostatnio Alessandra Ambrosio.  Topmodelka jest ekspertką w łączeniu ubrań z różnych sezonów!

Alessandra Ambrosio

Futrzana kamizelka to hit tegorocznej zimy i jeśli jeszcze sobie jej nie sprawiłaś, koniecznie poszukaj podobnego modelu na wyprzedażach! Z kolei ażurowy sweterek znajdziesz w każdej nowej kolekcji ss 2013. Do tego dobierz gwiazdorskie okulary i torebkę w rockowym stylu - będziesz tak szykowna jak Alessandra!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
angel (Ocena: 5) 11.02.2013 23:11
Kocham Cie Alessandro!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2013 22:49
OSTRZEŻENIE! Kontynuuj czytanie! Albo umrzesz, nawet jeśli spojrzeć tylko słowo ostrzeżenia. Tam był kiedyś małą dziewczynką o nazwie Clarissa. Miała dziesięć lat, gdy trafiła do psychicznych. Ona zabiła swoich rodziców. Ale nic nie może ich powstrzymać. Zabiła wszystkich w psychiatrii, tak, że rząd teraz postanowił się ich pozbyć. W przestrzeni specjalnie skierowane próbował ją zabić, więc ludzi poszło. Ale poszło nie tak. Coś było z maszyną nie w porządku. I tak siedziała w agonii, godzinami. Dopóki nie zginęli. Każdy, kto czyta ten list jest odwiedził w poniedziałek 12: 00 od niej. Wyłazi do swojego pokoju i wycina gardła. Będzie krwawić bolesne. Jak ona jest. Wyślij ten tekst do 10 innych zdjęć na tej stronie, a ona nie pójdą za tobą. To będzie nie najgorsza decyzja. Jeśli możesz to 10 min 10 x kopii i Dodaj w obszarze inne zdjęcia, to jutro jest najlepszy dzień w swoim życiu. Będziesz pocałowała lub po prostu szczęśliwy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2013 09:02
sweter pod koniec grudnia kupiłam za cztery dyszki ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2013 08:42
luty przejściowy?? to że w tym roku ładna pogoda, nie znaczy, że przejściowy, to raczej marzec i kwiecień: w marcu jak w garcu, kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo