Najlepiej ubrane według Vogue.com

Zobaczcie, kto i za jakie kreacje został wyróżniony przez najmodniejszy magazyn pod słońcem.
Najlepiej ubrane według Vogue.com
12.11.2008

Tak, jak w przypadku modelek trafienie na okładkę "Vogue’a" jest najlepszym świadectwem statusu w świecie mody (ostatnio tego zaszczytu dostąpiły aż trzy polskie modelki), tak dla gwiazd show-biznesu ogromnym wyróżnieniem jest znalezienie się na liście najlepiej ubranych, publikowanej regularnie przez Vogue.com - portal słynący z bezkompromisowego podejścia do spraw ubioru.

W tym tygodniu pierwsze miejsce przypadło nowej pierwszej damie. Bardzo poprawne politycznie posunięcie. Michelle Obama zasłużyła sobie na miano najlepiej ubranej za sprawą czarno-czerwonej sukni, w której wystąpiła w chwili ogłoszenia wyników wyborów w Chicago. Kreacja projektu Narcisso Rogdigueza była nie tylko stosowna do okazji, ale i bardzo kobieca. Niestety, naszym zdaniem, niefortunnie poszerzała biodra pani prezydentowej…

Na drugą pozycję zasłużyła sobie Gwyneth Paltrow i jej krótka, obcisła sukienka od Antonio Berardi, w której pokazała się na premierze filmu "Two Lovers" w Paryżu. Zauważcie, że konstrukcja i sposób ułożenia kolorów na obu sukienkach jest bardzo podobny.

Trzecie miejsce przypadło Erin O’Connor za nietuzinkowy strój z imprezy "Vogue’a" w Londynie. Jak widać, czerń nie musi być nudna, a żeby być sexy, wcale nie trzeba odsłaniać piersi i pupy.

Nam szczególnie spodobał się strój, który trafił dopiero na 10. miejsce, a mianowicie - Kreacja Chloe, którą Kate Bosworth wybrała na jedną z uroczystości w Beverly Hills. Kremy i beże doskonale korespondowały ze złociście opalonymi nogami aktorki, podkreślając to, co w niej najpiękniejsze. Zwrócicie uwagę na oryginalne buty na drewnianym koturnie.

Dobrego wyboru dokonała też (jak zwykle) wielokrotnie wyróżniana przez rozmaite magazyny - Chloe Sevigny. Jasnobłękitna sukienka Balenciaga, kopertówka i subtelne sandałki to niezobowiązujące połączenie na czerwony dywan.

Pozostałe gwiazdy, których ubiory zostały dostrzeżone i docenione, możecie zobaczyć poniżej. Czy na listę najlepiej ubranych trafiły zasłużenie?

Polecane wideo

Komentarze (50)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2009 11:30
laski z 2-giego i 3-ciego zdjecia sa ubrane okropnie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 23:13
helena i scarlett ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2008 21:16
5 i 10 ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2008 17:29
[quote="Gosc"]1 mijesce: Skarlett (bossko jej w białym) w białym?to nie jest kolor biały! 2:katy Bosworth: (dość ) 3. hilary swank (stylowo) 4. Chloe; (orginalnie) 5. helena (świecąco ale gustownie 6. jedynka (za blada do czarno czerwonej siukienki) 7. dwójka. (nieładny ten czarny wykrój na białym) 8. mamie gummer (zaraz się potknie o ta sukienkę) 9. trójka (za długoooooo) 10. genevieve) 9groszki i falbany...ehhh...) królewna śnieżka[/quote]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2008 23:00
Według mnie Helena zdecydowanie jest numerem 1, przepiekne nogi i opalenizna, do tego orginalna kreacja...bosko!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie