Mołek nie odrobiła lekcji stylu

Błyszcząca asymetryczna sukienka, legginsy, szpilki, a do tego złota biżuteria i brązowa lakierowana kopertówka.
Mołek nie odrobiła lekcji stylu
08.11.2008

Styliści, którzy odpowiadają za strój gwiazd, czasem płatają im figle. Tym razem ich ofiarą padła Magda Mołek. Na imprezę Doskonałości Roku „Twojego Stylu" prezenterka ubrała się co najmniej śmiesznie.

Krój sukni i materiał, mimo że była ona koloru czarnego, który optycznie wyszczupla, dodawały jej kilku kilogramów. Asymetryczne ramiączko sprawiało wrażenie, jakby Magda ważyła tonę. Nie było w nim ani kapki subtelności. Nie wiadomo, po co do tego wszystkiego dodano legginsy, które, owszem, od kilku sezonów święcą triumfy, ale to nie oznacza, że można je zakładać zawsze i wszędzie, a tym bardziej do stroju wieczorowego. Szczególnie że Mołek nie reprezentuje stylu luźnej modelki z Paryża, a jest stateczną prezenterką.

Szczytem wszystkiego była brązowa, lakierowana kopertówka Vivienne Westwood. Owszem, pewnie była droga, ale jedna z podstawowych zasad mody mówi, aby unikać podczas wieczornych wyjść dodatków w kolorze brązowym. Mimo że ta zasada powoli ulega przedawnieniu, a świat idzie do przodu, w stroju Magdy ma jak najbardziej rację bytu.

Dziennikarkę trzeba pochwalić za makijaż - lekki, z podkreślonymi ustami czynił jej twarz promienną. strój, który wybrała na wieczorne wyjście, to kpina z zasad mody. Zrobiła nim sobie krzywdę.

Na drugi raz, przed wyjściem z domu, zalecamy kilkukrotne zmierzenie się wzrokiem w lustrze i dopasowanie kolorów, kroju i materiałów. Dodatek w postaci legginsów może być fajnym przełamaniem klasycznego stroju, ale nie może być stosowany na siłę.

Polecane wideo

Komentarze (126)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2008 21:12
rzeczywiście nieciekawie w tym wygląda... z kabaretkami, inną torebką i może nieco naturalniejszą szminką byłoby lepiej, ale przynajmniej twarz ma ładną, tzn. ładniejszą od pozostałych "specjalistek" typu Chorodyńska... xDD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2008 22:33
pierdolnieta jest po prostu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2008 22:33
beznadziejna jest molek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2008 13:33
zal xDD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2008 23:18
No cuż tak bywa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie