Katie Holmes postawiła na męski styl

Prosty garnitur z kamizelką, męski krój spodni, workowate swetry... Czy Katie podąża za trendami, czy może ma ze sobą problemy? Oceńcie, czy nagła zmiana stylu służy wizerunkowi aktorki?
Katie Holmes postawiła na męski styl
24.10.2008

Na sezon jesienno - zimowy wielu projektantów lansowało w swoich kolekcjach dla kobiet męskie kroje i fasony. Garnitury pojawiły się między innymi na wybiegach u Dolce & Gabbana oraz Rag & Bone. Trzeba przyznać, że to bardzo wyszukany sposób na zabłyśnięcie wśród odzianych w różowe sukienki laleczek, ale, co za dużo, to niezdrowo.

Niestety, w przypadku Katie Garnitury stały się strojem i na zakupy, i na wielką galę. A na domiar złego, aktorka oszalała na punkcie męskich jeansów PRPS (identyczny model noszą między innymi Brad Pitt oraz David Beckham). Chodziła w nich ulicami Nowego Jorku niemal codziennie, budząc oburzenie plotkarskiej i modowej prasy. Na zarzuty odpowiedziała całkowitą obojętnością, ponieważ w tym czasie całe dnie spędzała na próbach do nowego spektaklu - „Wszyscy moi synowie”, więc liczył się dla niej głównie komfort, jaki męskie, długie spodnie na pewno jej zapewniały. Taki argument jesteśmy w stanie zrozumieć, ale czym Katie wytłumaczyłaby fakt, iż na jednej z imprez wyglądała bardziej męsko niż jej mąż - Tom?

Chcielibyśmy, aby ta nagła zmiana stylu była tylko chwilowym trendem, a nie początkiem permanentnie niekobiecego wizerunku. W modzie preferujemy rozdzielność płciową.

Polecane wideo

Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2008 22:03
Mi się podoba, a szczególnie na tym pierwszym zdjęciu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2008 14:58
wygląda naprawdę dobrze !:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2008 22:42
ciekawie ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2008 22:37
ciekawie ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2008 09:56
kobiety z krawatem są sexy, bardzo mi się podoba taki styl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie