Powierza i jej gwiazdorski styl rodem z Opola ’73

Czesława z „Klanu” na Dzikim Zachodzie z Bolkiem i Lolkiem.
Powierza i jej gwiazdorski styl rodem z Opola ’73
10.06.2008

Anna Powierza vel Czesława z „Klanu”, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, uwielbia prowokować. Najlepiej wychodzi jej prowokacja za pomocą stroju, sesja w Playboyu mogła spowodować co najwyżej wzrost produkcji papieru toaletowego z makulatury.

Zatrzymam się na chwilkę przy serialowej kreacji artystki, inne pominę, bo ich nie znam. Czesława jest bez zarzutu, do bólu infantylna, niepozbawiona polskiej żółci i uroku rodem ze stodoły. Kreacje Ani zawierają w sobie pazur wprost z butików w blaszanych budkach. Tchną niewymuszonym plebejskim erotyzmem.

Podczas show "Gwiezdny cyrk" aktorka prezentuje stroje zawierające elementy przesady i seksapilu. Powierza odziana jest niczym gwiazda saloonu z Dzikiego Zachodu, co przy jej pospolitej urodzie daje efekt występu satyrycznego.

Postacią, do jakiej idealnie pasowałaby sławna Czesława, jest Tola z „Bolka i Lolka”. W przypadku fabularnej ekranizacji polskiej kreskówki, nie widzę w tej roli nikogo innego. Tylko od Ani czuję ten naturalny powiew świeżości, tak dobrze znany z ulic i uliczek polskich miast i miasteczek. Jest krzepka, wygląda na swojską i taką, co umie się obchodzić z dwoma facetami naraz.

Aktorka, swoim urokiem, stylem, gracją i zachowaniem damy, nokautuje się sama w pierwszej rundzie.

Polecane wideo

Komentarze (59)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2009 17:50
Nie lubię jej i [email protected]@m się z tym @rtykułem. [email protected] nigdy nie [email protected] [email protected]@ć @[email protected]:( Alutka_xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2008 15:09
ona ciągle szuka stylu, powinna skorzystać z porad fachowców, myślę, że ja stać- choć na kilka ssji ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2008 18:30
a ja ją lubie no i jak to ubrala to widcznie jej się podobalo ;/;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2008 13:49
Ta kiecka wygląda jakby ją uszyła z conajmniej 5 innych!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2008 12:09
OMG!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie