Agnieszka Chylińska i jej skrajne metamorfozy

Za sprawą kolejnego megahitu TVN-u znów zrobiło się o niej głośno. Przyjrzyjmy się jej stylowi.
Agnieszka Chylińska i jej skrajne metamorfozy
07.10.2008

Za sprawą kolejnego megahitu TVN-u znów zrobiło się o niej głośno. Kontrowersyjna wokalistka u boku Kuby Wojewódzkiego została gwiazdą telewizji, a za sprawą swoich celnych, choć kąśliwych komentarzy - ulubienicą widzów. Bez skrępowania okazuje swoje emocje i szczerze wyraża swoją opinię, czym szybko zaskarbiła sobie sympatię fanów. Jest, naszym zdaniem, najbardziej wyrazistą postacią wśród trójki jurorów „Mam talent”.

Agnieszka Chylińska skończyła w maju 32 lata, mając na koncie osiem dobrze sprzedających się płyt. Prawdopodobnie, gdyby ktoś zainwestował w jej talent, mogłaby zrobić światową karierę. Ma nie tylko warunki wokalne, ale i osobowość, której często tak bardzo brak współczesnym gwiazdkom jednosezonowym. W wywiadach telewizyjnych często wręcz dominuje nad dziennikarzami. Przytłacza ich nie tylko pewnym szczególnym rodzajem mądrości życiowej, ale i oryginalnym poczuciem humoru. Jej parodia piosenki „Dwa gołębie”, którą zaprezentowała u Kuby Wojewódzkiego, w ciągu kilku dni stała się przebojem Internetu, a historia o lalce w trumnie, z kompletem sukienek pogrzebowych, którą opowiedziała Iwonie Radziszewskiej w programie „Świat według…”, rozbawiła z pewnością nie tylko ekstrawaganckie kobiety młodego pokolenia, ale i stateczne panie domu. Bo Chylińska to nie tylko buntowniczka i czarny charakter wśród plastikowych lal, ale także żona i matka.

Po urodzeniu syna nagle zniknęła z mediów, tylko po to, żeby po około roku powrócić jako nowa, słodka mamusia. Sama po pewnym czasie przyznała się w „Maglu towarzyskim”, że jako różowa mama wypadała żałośnie. Na szczęście, dziś znów jest sobą, choć w dojrzalszej wersji. Swoją życiową filozofię głosi nie tylko w TVN-ie, ale także w prasie, która nagle na nowo się nią zainteresowała.

U nas możecie obejrzeć metamorfozy Agnieszki Chylińskiej. Jak z chłopczycy, zbuntowanej i groźnej nastolatki przeistoczyła się w wyrazistą kobietę, która z radością wygłasza swoje poglądy? Na pewno metodą prób i błędów. Bo, co doskonale dokumentują zdjęcia, droga do celu była wyboista. Agnieszce trudno było się zdefiniować. Popadała w stylistyczne skrajności, aż dotarła do normalności.

Polecane wideo

Komentarze (257)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2012 18:53
Tutaj wpisz treść komentarza do Agnieszka Chylińska i jej skrajne metamorfozy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2009 19:50
fajna laska z niej i wokalistka.Jestem jej oddanym fanem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2009 14:10
co ona ze sobą zrobiła, żal i porażka!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2009 23:18
uwielbiam ja..:D:D zmienila sie bardzo... oczywsice slicznie jej..:):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2009 17:38
no nie za duzo tych metamorfoz:P bylo ich znaaaacznie wiecej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie