Paris stylizuje się na swoją matkę?

Paris na ostatnią imprezę ubrała się i uczesała w stylu Kathy. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, czy może dziedziczka odczuwa zbliżającą się wielkimi krokami trzydziestkę?
Paris stylizuje się na swoją matkę?
06.10.2008

To całkiem normalne zjawisko, że córki upodabniają się do matek, ale nigdy nie spodziewalibyśmy się tego po Paris. Nagle, z nadwornej, hollywoodzkiej imprezowiczki, stała się stateczną panią w średnim wieku?

Nie wydaje nam się, żeby sukienka, szczelnie zakrywająca wszystko od pasa w górę i nieeksponująca kształtnej pupy, była najlepszym wyborem dla naszej Paryż. Co prawda, piękny kobaltowy odcień doskonale współgra z blondem, ale fason i krój zupełnie nam nie przypadły do gustu. Może dla Penelope Cruz albo Evy Longorii, ale nie dla frywolnej księżniczki miasta aniołów.

Drugi wielki minus Paris zgarnia od nas za koszmarną fryzurę. Jest to wierna kopia uczesania jej matki - Kathy. To jej znak rozpoznawczy od lat. Przywodzi nam na myśl styl końca lat 80. i początku 90. Zupełnie jak Kelly Taylor z kultowego "Beverly Hills 90210". Na niekorzyść Paris dodamy, że był to rok 1990, a moda fryzjerska nie zatoczyła jeszcze takiego kręgu.

Już niebawem (za lat mniej niż jest palców u jednej ręki) Hiltonównie stuknie trzydziestka. Czyżby powoli wdrażała się w styl stosowny do wieku? Miejmy nadzieję, że przy najbliższej okazji powróci do nas stara, dobra Paryż - bez grzywki, w błyszczącym lateksie, wraz z błyskotliwym powiedzonkiem: "That's hot". Bez niej plotkarskie magazyny tracą swój charakter, a koloryt Hollywood blednie.

Polecane wideo

Komentarze (82)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2009 21:29
sukieneczka cudowna. ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2008 20:40
dziwne ma stopy... jakie stakie żylaste
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 19:33
Dajcie jej spokój ludzie. To taki sam człowiek jak my... "Miejmy nadzieję, że przy najbliższej okazji powróci do nas stara, dobra Paryż" Co to jest? Ja ją wole taką jaka teraz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2008 15:04
Dajcie spokoj ona jest tak tępa ze szok;/ patrycjagajda1993
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2008 20:21
[quote="Gosc"]ona nie musi się stylizowac na mamusię jest tak samo paskudna szczególnie to uciekające oczko[/quote] A co ty masz do uciekającego oczka?!? Jest fajne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie